متن خبر

پایان تدوین فیلم علیمردانی به ساخت موسیقی رسید آباجان

پایان تدوین فیلم علیمردانی به ساخت موسیقی رسید آباجان

اخبار سینمای ایران   پایان تدوین فیلم علیمردانی  به ساخت موسیقی رسید آباجان
شناسهٔ خبر: 14635 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: هاتف علیمردانی بیان کرد: فیلم سینمایی «آباجان» به تازگی صداگذاری‌اش به پایان رسیده است و موسقی آن نیز توسط افشین عزیز ساخته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، هاتف علیمردانی در ارتباط با آخرین مراحل فنی فیلم سینمایی «آباجان» بیان کرد: بعد از اینکه تدوین این اثر سینمایی توسط  امیر ادیب پور به پایان رسیده بود و صداگذاری آن را محمود خرسند برعهده گرفت که آن نیز طی چند روز گذشته به پایان رسید. تصحیح رنگ «آباجان» فیلم غیر از صحنه‌هایی که دارای جلوه‌های ویژه خاصی است توسط جعفریان به پایان رسیده است. موسقی این فیلم توسط افشین عزیزی ساخته خواهد شد که طی چند هفته آینده نیز به اتمام می‌رسد.

وی در ادامه بیان کرد: در حال حاضر چیزی که بیش از هر نکته دیگری زمان‌مان را به خود اختصاص داده است بحث جلوه‌های ویژه فیلم سینمایی «آباجان» است. روتوسکوپی (نوعی از جلوه‌های ویژه) فیلم به شدت زمان برد و باعث شد که ما به لحاظ زمانی در مخمصه قرار بگیریم و محمد لطفعلی کارها را به خوبی پیش می‌برد تا ما بتوانیم اثرمان را به سی و پنجمین جشنواره فیلم فیلم فجر سینمای ایران برسانیم.

داستان این فیلم در دهه شصت می گذرد و زندگی اجتماعی مردم در آن سال‌ها روایت می‌شود. علیمردانی خود تهیه‌کنندگی فیلم جدیدش را بر عهده گرفته است.

فاطمه معتمدآریا، شبنم مقدمی، سعید آقاخانی، فریبا متخصص و … به ایفای نقش در این فیلم سینمایی می پردازند.

«کوچه بی نام»، «مردن به وقت شهریور»، «به خاطر پونه»، «یک فراری از بگبو» و «راز دشت تاران» دیگر عناوین سینمایی این کارگردان محسوب می‌شوند.

* فارس

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi