متن خبر

اعلام شد عمار جشنواره مردمی فیلم فیلمنامه آثار بخش مسابقه

اعلام شد عمار جشنواره مردمی فیلم فیلمنامه آثار بخش مسابقه

اخبار سینمای ایران  اعلام شد عمار  جشنواره مردمی فیلم  فیلمنامه آثار بخش مسابقه
شناسهٔ خبر: 14415 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، اسامی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه «فیلمنامه» ششمین دوره این رویداد سینمایی-هنری را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، اسامی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه «فیلمنامه» ششمین دوره این رویداد سینمایی-هنری را اعلام کرد.

بنابرین گزارش، در بخش داستانی کوتاه، «لوح تقدیر» به نویسندگی «سعید نقویان»، «سطل آشغال‌های دوست داشتنی» به نویسندگی «فاطمه آیینی»، «پشه هسته‌ای» به نویسندگی «محمد حسین امانی همدانی»، «اوباما» به نویسندگی«ابوالفضل محمدباقر» و «ملاقات در ساعت ۱۲» به نویسندگی «محدثه پورزنگی آبادی» به عنوان نامزدهای این بخش معرفی شدند.

همچنین در بخش داستانی بلند، «رژی» به نویسندگی «مرتضی مصاحب‌نیا»، «سرگشته» به نویسندگی «اسماعیل رحیم‌زاده»، «خبرنگار ایتالیایی» به نویسندگی «محمد دیندار»، «خدمت و خیانت» به نویسندگی «مهدی رمضان‌نژاد»، «هلا» به نویسندگی «رضا کاشانی اسدی»، «این داستان، قصه نیست» به نویسندگی «فاطمه ابراهیمی»، «مشعل پنج» به نویسندگی «اکبر روح» و «شهاب الدین» به نویسندگی «مرتضی مصاحب‌نیا» به عنوان آثار منتخب بخش مسابقه اعلام شدند.

بر اساس این گزارش، در بخش پویانمایی(انیمیشن) نیز «فدائیان اسلام و ملی شدن صنعت نفت» به نویسندگی «علی عرب‌زاده»، «وضعیت قرمز»به نویسندگی «داود امینیان»، «شمع‌ها و آدم‌ها» به نویسندگی «احسان مرادی» و «سقوط اندلس» به نویسندگی «احمدرضا درفشی» آثار راه یافته بخش مسابقه این بخش انتخاب شدند.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi