متن خبر

یک فیلم، یک سلام آخرین برنامه روز سوم برنامه

یک فیلم، یک سلام آخرین برنامه روز سوم برنامه

شناسهٔ خبر: 976 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

آخرین برنامه روز سوم برنامه «یک فیلم، یک سلام»

«تا آمدن احمد» مخاطب را خسته نمی کند

مراسم رونمايي از فيلم «تا آمدن احمد» ساعت ۲۰ روز جمعه ۲۶ دی ماه، با حضور صادق صادق‌دقيقي كارگردان، پروانه مرزبان تهيه كننده، افسر اسدي، پرهام دلدار، جواد پولادي و ونوس حسن كانلي بازيگران اين فيلم در گالري پرديس ملت برگزار شد.
«تا آمدن احمد» مخاطب را خسته نمی کند

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین دوره فیلم فجر، در ابتداي اين مراسم صادق‌دقيقي درباره نحوه شكل‌گيري فيلم خود بیان کرد: طرح اين فيلم را بر اساس داستان واقعي نوشته‌ام و با برداشتي آزاد كار كرده‌ام. داستان اين فيلم در سال ۶۴ رخ داده است. فيلم من تنها به جنگ نپرداخته بلكه در آن دغدغه‌هاي مردم هم ذكر شده كه در كنار آن تبعات جنگ را هم بازگو كرديم.
پروانه مرزبان تهيه‌كننده اين فيلم در مورد ايده شكل‌گيري اين فيلم بیان کرد: در سفري كه به خارك داشتيم متوجه شديم با آنكه ۲۸۰ روز جنگ در آنجا رخ داده است، ولي هيچ نشاني يا بیان کرد‌وگويي از آنجا وجود ندارد.
وي بیان کرد: ما سعي كرديم درباره اين منطقه تحقيق كنيم كه در نهايت توانستيم سناريوي آن را بنويسيم.
جواد پولادي در ادامه بیان کرد: اينكار اولين كارسينمايي من است البته قبلا تئاتر كارمي‌كردم. در اين فيلم كاراكترجذابي را خواهيد ديدكه درباره پسري است كه شخصيت بهلول‌واري دارد كه در موقعيت‌هاي جدي حرف‌هاي كمدي مي‌زند.
در ادامه ونوس حسن‌كانلي درباره حضور خود در اين فيلم بیان کرد: فيلمنامه و خصوصا گويش آن را دوست داشتم. با وجود اينكه اين اولين بازي من است، خوشحالم از صادق‌دقيقي كه اين فرصت را به من داد تا در اين فيلم ايفاگر نقشي باشم.
پروانه مرزبان در ادامه عنوان كرد: از فيلم خيلي راضي هستم، چون فيلمبرداري و جلوه‌هاي ويژه خوبي دارد. ۳۷ جلسه طول كشيد تا به اتمام برسد.
پس از آن صادق‌دقيقي درباره قصه فيلم بیان کرد: اي نفيلم قصه متفاوتي دارد. درست است كه فضاي دفاع مقدس را بازگو مي‌كند اما قصه تازه‌اي را در پس آن خواهيد ديد.
وي درباره انتخاب بايگران خود بیان کرد: ونوس حسن‌كانلي را مرزبان معرفي كرد. پولادي هم از جمله بازيگران با استعداد است، او در كودكي در فيلم ابراهيم حاتمي‌كيا بازي كرده است. در نهايت مي‌توانم بگويم اين فيلم بازيگران خوبي دارد.
در ادامه پولادي بیان کرد: اگر مي‌خواهيد بخنديد يا گريه كنيد فيلم ما را ببينيد. ما نهايت تلاش خود را برايبازي در فيلم خود كرده‌ايم.
حسن‌كانلي بيان كرد: مطمئنم اين فيلم با وجود تم طنز كه كسي را خسته نخواهد كرد.
در ادامه افسر اسدي درباره حضور خود در اين فيلم بیان کرد: اتفاق خاصي نيفتاده است. اين فيلم مثل هر كار ديگري به من پيشنهاد شد، منتها تنها حسني كه داشت نويسنده اينكار يكي از دوستان خوب من بوده است. به همين خاطر نخوانده كار را پذيرفتم.
پرهام دلدار اظهار كرد: مرزبان و دقيقي اين بار هم به من اجازه تجربه حضور در اين فيلم را دادند. البته بايد به اين نكته اشاره كنم كه من با فضاي دفاع مقدس ناآشنا نيستم.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi