متن خبر

در روسیه و عراق از ۲۰ آبان محمد رسول الله آغاز اکران فیلم

در روسیه و عراق از ۲۰ آبان محمد رسول الله آغاز اکران فیلم

اخبار سینمای ایران    در روسیه و عراق از ۲۰ آبان محمد رسول الله آغاز اکران فیلم
شناسهٔ خبر: 14760 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: محمدرضا صابری می‌گوید که به دنبال اکران موفق فیلم محمد رسول الله(ص) ساخته مجید مجیدی در ترکیه بزودی اکران این فیلم در روسیه و عراق آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، محمدرضا صابری مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان  تهیه کننده و پخش کننده فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) با اعلام این مطلب بیان کرد: اکران فیلم محمد رسول الله (ص) در ترکیه با استقبال خوبی  همراه شده است و تاکنون ۳۳۰ هزار نفر به تماشای فیلم نشسته اند و تعداد سالنهای نمایش دهنده فیلم به ۴۰۰ سالن رسیده است.

او بیان کرد: از روز ۲۷ آبان و با برگزاری مراسم فرش قرمز فیلم محمد رسول الله،اکران فیلم در داغستان روسیه آغاز می شوددر این مراسم رئیس جمهور منطقه خود مختار داغستان،مجید مجیدی و گروهی از عوامل فیلم حضور دارند وبدنبال آن اکران فیلم در روسیه ادامه پیدا می‌کند.

او بیان کرد: قرار است فیلم محمد رسول الله  به دو شکل دوبله به زبان روسی و با زیر نویس به نمایش در بیاید.

صابری از اکران این فیلم در عراق خبر داد و بیان کرد: شهر بغداد دو سالن سینما دارد که ظر فیت یکی از آنها هزارنفر است واز روز۲۰ آبان ماه در دوسالن سینمایی در شهر بغداد فیلم به نمایش در می آید. همچنین با هماهنگی لازم و خرید تجهیزات قرار شده است که فیلم محمد رسول الله در سه شهرکربلا و نجف و اربیل  نیز با دوبله عربی و زیر نویس به نمایش در بیاید.

 مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان با اشاره به اینکه بزودی اکران فیلم  محمد رسول الله بصورت گسترده آغاز می شود بیان کرد: با یکی از بزرگرترین شرکتهای پخش درآسیا در حال مذاکره هستیم  و توافقات اولیه نیز برای نمایش فیلم  با دوبله و زیر نویس صورت گرفته است.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi