متن خبر

را مجید انتظامی می‌سازد ماه گرفتگی آهنگ فیلم ضد فتنه

را مجید انتظامی می‌سازد ماه گرفتگی آهنگ فیلم ضد فتنه

اخبار سینمای ایران    را مجید انتظامی می‌سازد ماه گرفتگی آهنگ فیلم ضد فتنه
شناسهٔ خبر: 13749 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» جدیدترین ساخته مسعود اطیابی در تلاش است تا روایتی درست و قابل استناد از وقایع فتنه ۸۸ را روایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، مجید انتظامی، آهنگساز فیلم‌های مهمی چون «از کرخه تا راین»، «بوی پیراهن یوسف» و «آژانس شیشه ای» در تازه‌ترین فعالیت خود، برای فیلم «ماه گرفتگی» آهنگسازی می‌کند.

هادی انباردار تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» در ارتباط با روند ساخت این اثر سینمایی بیان کرد: در حال حاضر در مرحله تدوین و ویژوال افکت به سر می‌بریم.

تدوین این فیلم سینمایی در مرحله راف کات نهایی است با توجه به تعداد زیاد پلان‌ها و فضاهایی که فیلمبرداری کرده‌ایم در انتهای کار باید با حضور کارگردان به انتخاب پلان‌های مورد نظر بپردازیم.

وی در ادامه بیان کرد: در حال حاضر پلان‌هایی که مشخص است باید حتما در فیلم وجود داشته باشند توسط جلوه‌های ویژه مورد تصحیح قرار گرفته تا در پایان تدوین سایر پلان‌ها نیز تروکاژ شود.

بعد از اتمام تدوین در نهایت قرار است با آهنگساز و کارگردان یک بار فیلم دیده شود و در نهایت در مورد موسیقی آن صحبت شود. انباردار بیان کرد: ساخت موسیقی این فیلم سینمایی بر عهده مجید انتظامی است.

منبع: فارس

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi