متن خبر

آیت الله سیستانی شناسنامه ایرانی دارد و برای حضور در عراق مجوز اقامت گرفته است

آیت الله سیستانی شناسنامه ایرانی دارد و برای حضور در عراق مجوز اقامت گرفته است

اخبار سینمای ایران     آیت الله سیستانی شناسنامه ایرانی دارد و برای حضور در عراق مجوز  اقامت گرفته است
شناسهٔ خبر: 77860 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

است" src="http://www.entekhab.ir/files/fa/news/1396/12/20/377162_573.jpg" alt="آیت الله سیستانی شناسنامه ایرانی دارد و برای حضور در عراق مجوز اقامت گرفته است" width="720" height="470" align=""/>

آقای سیستانی الان شناسنامه عراقی ندارند، شناسنامه ایرانی دارند. ولی خودشان خانواده و پسران و نوه هایشان در عراق اقامت دارند.

به گزارش انتخاب؛ نشریه عصر اندیشه در بخشی از بیان کردگو با شیخ حسون نوشت: ایشان همیشه بر این مسئله اصرار دارند که همه باید تابع قانون باشند. اگر همه تابع قانون باشند مشکلی پیش نمی آید و خودشان هم به عنوان اولین نفر تابع قانون هستند. این حتى الگویی برای بقیه می شود. آقای سیستانی الان شناسنامه عراقی ندارند، شناسنامه ایرانی دارند. ولی خودشان خانواده و پسران و نوه هایشان در عراق اقامت دارند.

الان اگر اقامت نگیرند. چه کسی می تواند به آیت الله سیستانی چیزی بگوید؟ خود ایشان الان رهبر عراق هستند و حتی وقتی گذرنامه شان را برای اقامت می دهند. مسئولان عراق می گویند اصلا اقامه لازم نیست. اما ایشان می گویند نه. باید قانون باشد. قانون می گوید هر کسی که شناسنامه عراقی ندارد، باید اقامت بگیرد. می گویند من تابع قانون هستم تا بقیه هم تابع باشند. ایشان وقتی برای مداوا به انگلستان رفتند. طبیعتا در بیمارستان همه مسئولان و شخصیت های دینی و سیاسی مثل سفیر جمهوری اسلامی ایران، سفیر عراق، سفیر پاکستان و شخصیت های کشورهای اسلامی همه به آنجا رفت و آمد داشتند. وقتی خواستند به عراق برگردند، گذرنامه شان را برای سفارت عراق در انگلستان فرستادند که ویزا بگیرند تا وارد عراقی شوند. خود سفیر هر روز به بیمارستان می آمد: خود سفیر بیان کرد آقا شما نیازی به ویزا ندارید. در آن پایگاه خبری ایهنا که آقای سیستانی به لندن رفتند، اوضات در نجف غیر طبیعی بود. در آن پایگاه خبری ایهنا آمریکایی ها در آن جا بودند در نجف در محاصره نیروهای آمریکایی بود. به ایشان بیان کردند همه عراق منتظر ورود شما هستند. اکنون شما ویزا می خواهید؟! بیان کردند نه ، قانون می گوید هر کسی که شناسنامه عراقی ندارد باید ویزا بگیرد. این خبر هم در رسانه های عراقی و غیر عراقی منتشر شد که ببینید چطور آقای سیستانی تابع قانون هستند.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi