متن خبر

آیا روحانی از ترکیب مهمانان و دعوت نشدگان به مراسم تحلیف آگاه بود؟ ادعای خلاف نماینده جبهه پایداری در مورد روحانی و عدم تمایل به دعوت از احمدی نژاد

آیا روحانی از ترکیب مهمانان و دعوت نشدگان به مراسم تحلیف آگاه بود؟ ادعای خلاف نماینده جبهه پایداری در مورد روحانی و عدم تمایل به دعوت از احمدی نژاد

اخبار سینمای ایران    آیا روحانی از ترکیب مهمانان و دعوت نشدگان به مراسم تحلیف آگاه بود؟  ادعای خلاف نماینده جبهه پایداری در مورد روحانی و عدم تمایل به دعوت از احمدی نژاد
شناسهٔ خبر: 41848 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

ادعای خلاف نماینده جبهه پایداری در مورد روحانی و عدم تمایل به دعوت از احمدی نژاد!/ آیا روحانی از ترکیب مهمانان و دعوت نشدگان به مراسم تحلیف آگاه بود؟

برخلاف تعداد کم سابقه مهمانان خارجی در مراسم تحلیف دکتر حسن روحانی بعنوان رئیس جمهور در روز گذشته، تعداد غایبان داخلی این مراسم بسیار بود.
 
به گزارش «انتخاب»؛ چهره های اهل سنت از جمله غایبان مراسم تحلیف بودند، اتفاقی که منجر به انتقاداتی از سوی فعلان سیاسی و همچنین تعدادی از نمایندگان مجلس شد.
 
در این میان، اسامی روسای جمهور سابق و محمود احمدی نژاد نیز در میان افرادی بود که در مراسم حضور نداشتند یا از آن ها دعوت بعمل نیامده بود.
 
ذالنور از اعضای نزدیک به جبهه پایداری در این باره مدعی شد که ریاست جمهوری مسئولیت دعوت از مهمانان را برعهده داشته است. وی بیان کرد:  دعوت از این میهمانان برعهده دفتر ریاست جمهوریاستو احتمالا آقای روحانی مایل نبوده که احمدی نژاد در این مراسم حضور داشته باشد.
 
ادعای ذالنور در حالی مطرح می شود که یک منبع نزدیک به رئیس جمهور در بیان کردگو با «انتخاب» این سخنان را به شدت تکذیب کرد.
 
وی به خبرنگار «انتخاب» بیان کرد: دعوت از مقامات و مهمانان داخلی در اختیار مجلس بود و اساساً اقای روحانی از ترکیب میهمانان اطلاع نداشته که بخواهد برخی را حذف یا اضافه کند.

این منبع اضافه کرد: خوباستنمایندگان مجلس لااقل برای حفظ شان و جایگاه خود، از بیان اظهارات خلاف اجتناب کنند و پیش از اظهارنظر نسبت به موضوع، اطلاعات لازم را کسب کنند. 

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi