متن خبر

امیدواری حیرت انگیز بارسا به جذب وراتی ادعای موندودپورتیوو

امیدواری حیرت انگیز بارسا به جذب وراتی ادعای موندودپورتیوو

اخبار سینمای ایران     امیدواری حیرت انگیز بارسا به جذب وراتی ادعای موندودپورتیوو
شناسهٔ خبر: 37850 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-پایگاه خبری ایهنا: ۱۴۲۶۰۳۶/۲۹

پایگاه خبری ایهنا: ۱۴:۵۷  
۱۳۹۶/۰۴/۱۷

پایگاه خبری ایهنا: ۱,۰۴۶


ادعای موندودپورتیوو

مارکو وراتی شب گذشته با عذرخواهی از مسئولان پاری سن ژرمن، از تمایلش برای ادامه حضور در این باشگاه خبر داد.

به گزارشپایگاه خبری ایهنا به نقل از پایگاه خبری ایهنا به نقل از ورزش سه منتشر کرد منتشر کرد“، وراتی با اختلاف، گزینه اصلی بارسلونا برای تقویت خط میانی محسوب می شود ولی به نظر می رسد که جذب وی به بن بست خورده باشد.

پس از اظهارنظر عجیب دوناتو دی کامپلی(ایجنت بازیکن) مبنی بر اینکه ستاره ایتالیایی به زندانی امیر قطر بدل شده، وراتی در مصاحبه ای از مسئولان پی اس جی عذرخواهی کرد و عنوان داشت:« چند روز دشواری را پشت سر گذاشتم. من اظهار نظر مدیر برنامه هایم را دیدم و مایلم به همه بگویم که این صحبت ها بازتاب فکر یا نظرات من نیست. 

از همه اعضای باشگاه، رئیس، بازیکنان و هواداران عذرخواهی می کنم. از اینکه اینجا هستم، خیلی خوشحالم. اکنون به تمرینات برگشتم و آماده ام که دوباره کارم را شروع کنم. می دانم که باشگاه به من اطمینان دارد و می خواهم بار دیگر عذرخواهی کنم. من برای پاری سن ژرمن احترام زیادی قائلم و اگر بازیکن کنونی هستم، به لطف این باشگاه است.

 

به همین دلیلاستکه عمیقا ناراحت هستم. این اظهارنظر متعلق به من نبود. من یک اشتباه بزرگ انجام دادم و امیدوارم دیگر تکرار نشود. اکنون همه ما روی کارمان تمرکز داریم و مانند همیشه، هرکاری بتوانم برای باشگاه انجام می دهم.»

پس از این مصاحبه، نشریات اسپانیایی از بسته شدن پرونده وراتی خبر دادند ولی موندودپورتیوو امروز به نقل از منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا خبر دادهاستکه جذب وراتی هنوز در دستور کار بلوگرانا قرار دارد و بارسلونا امیدواراستکه در ۷ هفته پیش رو بتواند این بازیکن را به خدمت بگیرد.

موندودپورتیوو از این مصاحبه وراتی به عنوان بخشی از استراتژی جدایی وی تعبیر کرده و نوشتهاستکه ستاره ایتالیایی با فشار ناصر الخلیفی عذرخواهی کرده و می دانست که در صورت عدم عذرخواهی، احتمال جدایی او به صفر خواهد رسید. سیاست بارسلونا و وراتی در حال حاضر حرکت با چراغ های خاموشاستتا به تدریج مدیر قطری پی اس جی برای نشستن پای میز مذاکره انعطاف به خرج دهد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi