متن خبر

دومین اردوی سایپا بدون ملی‌پوشان امید آغاز شد از صبح امروز در شهرستان رامسر

دومین اردوی سایپا بدون ملی‌پوشان امید آغاز شد از صبح امروز در شهرستان رامسر

اخبار سینمای ایران     دومین اردوی سایپا بدون ملی‌پوشان امید آغاز شد از صبح امروز در شهرستان رامسر
شناسهٔ خبر: 37679 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-پایگاه خبری ایهنا: ۱۴۲۵۷۷۳/۲۴

پایگاه خبری ایهنا: ۱۱:۳۰  
۱۳۹۶/۰۴/۱۶

پایگاه خبری ایهنا: ۱,۶۱۶


از صبح امروز در شهرستان رامسر

نارنجی پوشان جهت آماده سازی خود برای حضور موفق در لیگ هفدهم از صبح امروز دومین اردوی خود را در رامسر آغاز کردند، اردویی که ملی پوشان امید این تیم در آن حضور نخواهند داشت. 

به گزارشپایگاه خبری ایهنا به نقل از پایگاه خبری ایهنا به نقل از ورزش سه منتشر کرد منتشر کرد“، پس از برگزاری اولین اردوی نارنجی پوشان در اردبیل، این تیم از صبح امروز دومین اردوی تدارکاتی خود را نیز آغاز می کنند. 

فربد بقایی مدیر رسانه ای تیم فوتبال سایپا ضمن بیان مطلب فوق، در این باره بیان کرد: دومین اردوی آماده سازی نارنجی پوشان در رامسر از ۱۶تیر ماه آغاز و تا روز ۲۲همین ماه ادامه خواهد داشت. محمدحسین کنعانی زادگان از جمله بازیکنانیاستکه در اردوی سرعین حضور نداشت و قطعا این اردو فرصت مناسبی برای هماهنگ شدن بازیکنان جدید با تیم خواهد بود.

بقایی در رابطه با احتمال برگزاری دیدار تدارکاتی تیم در این اردو بیان کرد: طبق برنامه، نارنجی پوشان ٢١ تیرماه در دیداری تدارکاتی با تیمی که احتمالا سپیدرود رشت خواهد بود، به میدان می روند، در این اردو تیم فوتبال سایپا، علاوه بر مرور برنامه های تاکتیکی، تمرینات آمادگی جسمانی و کار با وزنه نیز در  دستور کار خواهد داشت. 

آخرین خبر درباره اردوی نارنجی پوشان اینکه بازیکنان امید این تیم که به اردوی تیم ملی دعوت شده بودند، به همراه این تیم راهی اردوی رامسر نشدند تا خود را به امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم ملی امید معرفی کنند. علی قلی زاده، علی شجاعی، محمدسلطانی مهر و رضا جعفری چهار بازیکن سایپا هستند که در این اردو آنها را همراهی نمی کنند.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi