متن خبر

احتمال حضور جهانگیری در جلسه استیضاح ربیعی و آخوندی جداگانه رای‌گیری می‌شود

احتمال حضور جهانگیری در جلسه استیضاح ربیعی و آخوندی جداگانه رای‌گیری می‌شود

اخبار سینمای ایران    احتمال حضور جهانگیری در جلسه استیضاح ربیعی و آخوندی جداگانه رای‌گیری می‌شود
شناسهٔ خبر: 78227 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

استیضاح ربیعی و آخوندی جداگانه رای‌گیری می‌شود/احتمال حضور جهانگیری در جلسه" src="http://www.entekhab.ir/files/fa/news/1396/12/21/377995_107.jpg" alt="استیضاح ربیعی و آخوندی جداگانه رای‌گیری می‌شود/احتمال حضور جهانگیری در جلسه" width="640" height="376" align=""/>یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال حضور معاون اول رییس جمهور در جلسه استیضاح ربیعی و آخوندی روال جلسه استیضاح را تشریح کرد.

اکبر رنجبرزاده در بیان کرد‌وگو با ایسنا اظهار کرد: براساس آیین نامه داخلی مجلس، ۵ ساعت برای استیضاح هر کدام از وزرا پیش بینی شده که براین اساس متقاضیان استیضاح دو ساعت را در اختیار دارند و می توانند این وقت را در بین خودشان تقسیم کنند.

وی بیان کرد: همچنین سه ساعت از پایگاه خبری ایهنا استیضاح در اختیار وزیر مربوطهاستکه می تواند یک ساعت آن را در اختیار یک یا دو نماینده قرار دهد یا همه وقت را خودش استفاده کند.

این عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احتمالا معاون اول رییس جمهور در جلسه استیضاح فردا حضور خواهد داشت، بیان کرد: طبق آیین نامه فرصتی برای اظهارنظر ایشان پیش بینی نشده و تنها اگر رییس جمهور در جلسه حاضر شود، یک ساعت فرصت دفاع از وزیر را خواهد داشت.

رنجبرزاده در پایان بیان کرد: برای استیضاح ربیعی و آخوندی به صورت جداگانه رای گیری خواهد شد و احتمالا جلسه استیضاح ربیعی تا ظهر به پایان می رسد و در جلسه بعدازظهر نیز استیضاح آخوندی در دستور کار قرار مجلس خواهد بود.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام قبلی هیات رییسه مجلس، استیضاح ربیعی و آخوندی در دستور کار روز سه‌شنبه( ۲۲ اسفند ماه) مجلس قرار دارد.

جلسه استیضاح حجتی وزیر جهاد کشاورزی نیز روز چهارشنبه ۲۳ اسفند برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi