متن خبر

نیمه شب اتفاق افتاد ‌ در تهران ۷۰ میلیونی شد یتیم‌خانه ایران اعلام آخرین آمار فروش فیلم های سینمایی در حال اکران

نیمه شب اتفاق افتاد ‌ در تهران ۷۰ میلیونی شد یتیم‌خانه ایران اعلام آخرین آمار فروش فیلم های سینمایی در حال اکران

اخبار سینمای ایراننیمه شب اتفاق افتاد  ‌ در تهران ۷۰ میلیونی شد یتیم‌خانه ایران   اعلام آخرین آمار فروش فیلم های سینمایی در حال اکران
شناسهٔ خبر: 14670 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: فروش فیلم های سینمایی در حال اکران در سینماهای سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، در هفته گذشته فروش فیلم‌های سینمایی با موضوع اجتماعی و تاریخ معاصر بیش از هفته‌های قبل بود و این آثار توانستند نظر مخاطب را به خود جلب کنند. 

فروش فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» تا کنون به ۵۵۰ میلیون تومان رسیده این فروش متعلق به تهران و شهرستان فیلم است.  فیلم سینمایی «فروشنده» تا کنون به ۱۴ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی «متولد ۶۵» در برخی از شهرستان‌ها به نمایش درآمده و فروش آن همراه با شهرستان به ۱۷۰ میلیون تومان رسیده است. فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران»‌در تهران و یک سالن در مشهد به نمایش درآمده و در تهران به فروش ۷۰ میلیون تومان دست یافت.

فیلم «یتیم‌خانه ایران»‌شب گذشته با سانس‌های فوق‌العاده در سینما آزادی (یک بامداد) و کوروش (۱۲) رسید و فروش این فیلم از روز سه‌شنبه سیر صعودی پیدا کرده است.

فروش فیلم «خشکسالی و دروغ»‌ در تهران به یک میلیارد و ۱۸۶ میلیون تومان رسید و در شهرستان ۶۱۵ هزار تومان دست یافت. فروش کل فیلم یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون و یک هزار تومان بوده است. فیلم در تهران ۲۰ سالن سینما و در شهرستان ۳۱ سالن سینما دارد که در شهرستان سالن‌های آن اضافه خواهد شد.

فروش فیلم «سیانور» براساس فروش مکانیزه فروش فیلم ۹۰ میلیون و ۷۲۱ هزار تومان است.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi