متن خبر

اعلام قیمت بلیت‌ها در هفته آینده ۱۲ فیلمی که نامزد اکران نوروزی شدند

اعلام قیمت بلیت‌ها در هفته آینده ۱۲ فیلمی که نامزد اکران نوروزی شدند

اخبار سینمای ایران     اعلام قیمت بلیت‌ها در هفته آینده ۱۲ فیلمی که نامزد اکران نوروزی شدند
شناسهٔ خبر: 17350 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه ۱۲ فیلم نامزد اکران نوروزی هستند، تاکید کرد قیمت بلیت سینماها در سال ۹۶ هفته آینده اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به جلسه امروز دوشنبه ۲۵ بهمن ماه این شورا بیان کرد: فیلم های «گشت ۲» به کارگردانی سعید سهیلی، «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «هاری» به کارگردانی امیراحمد انصاری، «یک روز بخصوص» به کارگردانی همایون اسعدیان، «بدون تاریخ بدون امضا» به کارگردانی وحید جلیلوند، «فراری» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد، «آشوب» به کارگردانی کاظم راست بیان کردار، «آباجان» به کارگردانی هاتف علیمردانی، «زرد» به کارگردانی مصطفی تقی زاده، «رگ خواب» حمید نعمت الله، «سه بیگانه» به تهیه کنندگی مسعود ردایی و «کارگر ساده نیازمندیم» به کارگردانی منوچهر هادی نامزد اکران نوروزی شدند.

او بیان کرد: «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسم خانی نیز از چهارشنبه این هفته ۲۷ بهمن ماه در سینماهای کشور اکران می شود و نمایش آن در اکران نوروزی ادامه دارد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه سرگروه های سینمایی در سال ۹۶، مانند سال ۹۵ در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: قیمت بلیت سینماها در جلسه بعدی شورای صنفی نمایش مورد بررسی قرار می گیرد.

فرجی در پایان با اشاره به اینکه از بین فیلم هایی که نام برده شد، تنها ۶ فیلم برای اکران نوروزی انتخاب می شوند، بیان کرد: همه چیز بستگی به تهیه کنند و شرکت پخش فیلم های انتخاب شده دارد که کدام فیلم ها برای اکران نوروزی آماده شوند. البته یکی از شرط های اصلی برای انتخاب ارائه مجوز نمایش فیلماستکه فیلم های مورد نظر باید آن را دریافت کرده باشند.

* مهر

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi