متن خبر

کشاند سرانجام خفت‌بار ، علی عبدالله صالح را به این امارات انصارالله

کشاند سرانجام خفت‌بار ، علی عبدالله صالح را به این امارات انصارالله

اخبار سینمای ایران کشاند سرانجام خفت‌بار ، علی عبدالله صالح را به این  امارات   انصارالله
شناسهٔ خبر: 59652 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

سخنگوی جنبش انصارالله یمن ضمن تأکید بر نقش ابوظبی در بحران و جنگ یمن اعلام کرد، اماراتاستکه «علی عبدالله صالح» را به این سرانجام خفت بار کشاند.

«محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن بعد از اعلام شدن رسمی خبر کشته شدن «علی عبدالله صالح»‌ رئیس حزب المؤتمر، اعلام کرد که «ما مشکلی با برادران خود در حزب المؤتمر نداریم، بلکه مشکل ما با خیانتکارانیاستکه با دشمن همدستی کردند».

به گزارش شبکه خبری «المسیره»، عبدالسلام بیان کرد: حملات ائتلاف متجاوزان علیه ملت یمن متوقف نخواهد شد ازاین رو ملت یمن باید دربرابر هرگونه توطئه هوشیار باشد.

سخنگوی انصارالله بیان کرد: امارات بود که علی عبدالله صالح را به این سرانجام خفت بار کشاند. وی بیان کرد: کنگره ملی یمن شریک ما در شورای سیاسی و در مقابله با دشمناستو تقویت همکاری ها بیش از پیش ضرورت دارد.

به بیان کرده عبدالسلام، عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله سرکرده شبه‌نظامیان طرح خیانت را به بیان کرد‌وگو دعوت کرد اما آنها این دعوت را موضع ضعف تلقی و تکبر کردند سپس نهادهای دولتی را هدف گرفتند.. هواپیمای دشمن [سعودی] نیز ۵۰ حمله هوایی در کمک به شبه‌نظامیان [صالح] کردند [اما سرانجام ناکام ماندند].

دو روز پیش منابع مطلع به روزنامه رأی الیوم بیان کرده بودند که امارات و عربستان سعودی به علی‌عبدالله صالح وعده داده بودند که در صورت همکاری با آنان علیه انصارالله، پسرش را به قدرت می‌رسانند و خودش نیز می‌تواند به امارات منتقل شود.

امروز علی عبدالله صالح در حال فرار از صنعاء به استان مأرب که تحت کنترل شبه‌نظامیان وابسته به امارات بود کشته شد. قرار بود صالح از مأرب به امارات منتقل شود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi