متن خبر

لطیفی مشاور کارگردان شد جلوی دوربین می‌رود رضا ایرانمنش اولین فیلم

لطیفی مشاور کارگردان شد جلوی دوربین می‌رود رضا ایرانمنش اولین فیلم

اخبار سینمای ایران   لطیفی مشاور کارگردان شد  جلوی دوربین می‌رود رضا ایرانمنش اولین فیلم
شناسهٔ خبر: 13790 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

اولین فیلم سینمایی «رضا ایرانمنش» با نام «پلک» اواخر مهرماه جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، رضا ایرانمنش کارگردان و بازیگر سینمای ایران درباره ساخت اولین فیلم بلند سینمایی اش بیان کرد: خوشبختانه پرونده مورد بررسی شورای قرار گرفت و با دریافت پروانه ساخت اواخر مهرماه فیلم را جلوی دوربین می بریم.

وی درباره داستان و فضای فیلم بیان کرد: فیلم داستان اجتماعی را در برمی‌گیرد و فضای رئال – سورئال دارد. برای نگارش و بازنویسی آن از نظرات دوستان اهل فن بهره بردم تا بتوانم در اولین اثر فضای قصه را به درستی طراحی و روایت کنم.

بازیگر فیلم سینمایی «دکل» در ادامه بیان کرد: فیلم به معضلات اجتماعی روزمره اشاره دارد و اتفاقات ساده ای برای شخصیت های داستان رخ می دهد که اگر با تامل و تعمق درباره آن تصمیم گیری می کردند اتفاق بهتری در زندگی خود رقم می زدند. فیلم تنها به ارایه و بزرگ نمایی معضل اجتماعی نمی پردازد بلکه تلاش می کنیم تا مخاطب به نتیجه مطلوب که رسیدن به راهکار مناسب است دست یابد و مسیر داستان به گونه ای باشد تا مخاطب را به سمت رفع مشکل با تفکر و تعمق هدایت کند. تلاش کردم تا فیلم تلنگری برای تماشاگر باشد تا در تصمیم گیری های کوچک هم توجه کند.

ایرانمنش درباره کاراکترهای فیلم بیان کرد: داستان دارای کاراکترهای زیاد است و ریتم قصه تند است و به دلیل تعدد بازیگران تلاش می کنم تا از بازیگر برای سکانس های کوتاه استفاده کنم و تلاشم براین است که از بازیگرانی که سالها از فضای سینما و تصویر دور مانده اند با توجه به کاراکتر و شخصیت استفاده کنم . اکثر شخصیت های فیلم زن هستند و در این فیلم نقش یکی از مردان را برعهده خواهم گرفت .

تعدادی از عواملی که در فیلم همکاری دارند عبارتند از: نویسنده وکارگردان: رضا ایرانمنش، مشاور فیلمنامه: مریم سعیدی، تهیه کننده: حسن علیمردانی، مشاور فیلمنامه: محمدحسین لطیفی، مدیر تولید: حمید احمدی،مدیر فیلمبرداری : علی رنجبر، طراح صحنه: پیام سوری . صدابردار: مجید هاشم پور

* فارس

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi