متن خبر

مجیدی به سینماها در هفته وحدت محمد رسول‌الله بازگشت دوباره

مجیدی به سینماها در هفته وحدت محمد رسول‌الله بازگشت دوباره

اخبار سینمای ایران    مجیدی به سینماها در هفته وحدت محمد رسول‌الله بازگشت دوباره
شناسهٔ خبر: 15482 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: رییس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران بیان کرد: بعد از مدت‌ها سینمای ایران با فیلم «محمد رسول‌الله» اکران دوم را تجربه می‌کند و از فردا اکران فیلم آغاز می‌شود.

به گزارش سینماپرس، علی سرتیپی رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران درباره اکران دوم فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به فارس بیان کرد: این فیلم پتانسیل خوبی برای ادامه اکران داشت و تصمیم گرفته شد تا به مناسبت هفته وحدت از روز یکشنبه (۲۱ آذرماه) فیلم اکران دوم خود را در پردیس سینمایی کورش آغاز کند.

او بیان کرد:بعد از مدت‌ها سینمای ایران با فیلم «محمد رسول‌الله» اکران دوم را تجربه کرد به این معنی که این فیلم سال گذشته شهریورماه به  نمایش درآمد و بعد از اتمام اکران با توجه به استقبال بسیار خوبی که از فیلم توسط مخاطبان خارج از کشور صورت گرفت تصمیم گرفتیم این فیلم را در هفته وحدت دوباره اکران کنیم . 

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران بیان کرد: فیلم از فردا در سانس ۱۷ بعدازظهر در سالن شماره ۳ به نمایش درمی آید اما با اقبالی که از سوی مخاطبین در خرید بلیت های پیش فروش صورت گرفته امیدواریم تعداد سانس فیلم بیشتر شده و اکران دوم آن از یک هفته فراتر رود.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi