متن خبر

شایسته نقد یا تقدیر؟ وزیرفرهنگ بداخلاقی جدید رسانه های دلواپس علیه صالحی امیری

شایسته نقد یا تقدیر؟ وزیرفرهنگ بداخلاقی جدید رسانه های دلواپس علیه صالحی امیری

اخبار سینمای ایران    شایسته نقد یا تقدیر؟  وزیرفرهنگ بداخلاقی جدید رسانه های دلواپس علیه صالحی امیری
شناسهٔ خبر: 37725 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

بداخلاقی جدید رسانه های دلواپس علیه صالحی امیری/ وزیرفرهنگ؛ شایسته نقد یا تقدیر؟

این روزها انتقاد برخی رسانه های تندرو از صالحی امیری وزیر ارشاد بدلایل عجیب، شدت گرفته است؛ هر چه باشد او، در شمار همان “گیوه ورکشیده” های دولت یازدهماستکه به تعبیر روحانی، در ایام انتخابات ریاست جمهوری، به حمایت همه جانبه از دستاوردهای دولت پرداخت و حالا گاه و بیگاه مورد حمله مخالفان دولت قرار می گیرد. 

به گزارش «انتخاب»، برخی رسانه های مخالف دولت، امروز و دیروز از صالحی امیری وزیر ارشاد انتقاد کردند، آن هم به دلیل عدم سخنرانی در جشنواره فیلم کودک!

با این حال و علی رغم اینکه رسانه های مخالف دولت مدعی دلسوزی برای جشنواره کودک هستند و از عدم سخنرانی وزیر ارشاد در این مراسم انتقاد می کنند، اما اخبار رسیده به «انتخاب» حکایت از آن دارد که صالحی امیری با وجود برنامه های متعددی که داشت و می توانست مانع از حضور او در جشنواره شود، اما او به دلیل تجلیل از فرزندان شهدای حرم تاکید بر حضور داشت و نهایتا در جشنواره شرکت کرد.

براساس اخبار رسیده، فضای جشنواره که مختص کودکان و با حضور پر شور آن ها همراه بود، جوی آماده و مناسب برای سخنرانی یک وزیر نداشت و البته حوصله مراسمی چنین (که با حضور عمدتا کودکان همراه بوده) ، از سخنرانی وزیر خارج است، به همین دلیل صالحی امیری هنگام اذان مراسم را ترک کرد تا به مراسم سخنرانی خود در شورای فرهنگ عمومی اصفهان برسد. 

رسانه های دلواپس اما از همین اتفاق ساده نیز نگذشتند و حملاتی علیه صالحی امیری سامان دادند!

طبق اخبار واصله، وزیر ارشاد که از ٧ صبح تا ١١ شب مستمراً در اصفهان برنامه های متعدد داشت، بجز حضور  در جشنواره کودک و سخنرانی در شورای فرهنگ عمومی، پایگاه خبری ایهنا از سه پروژه فرهنگی دردست ساخت ، دیدار استاندار اصفهان و ایت الله ناصری را نیز در برنامه فشرده خود داشت. 

صالحی امیری از ابتدای حضور در وزارت ارشاد، پنج شنبه ها برای اشنائی با مسائل فرهنگی کشور سفرهای استانی داشتهاستو تاکنون به ٢۵ استان سفر کرده  است.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi