متن خبر

برنامه های ویژه بسیج رسانه ملی به مناسبت راهیان نور

برنامه های ویژه بسیج رسانه ملی به مناسبت راهیان نور

اخبار سینمای ایران     برنامه های ویژه بسیج رسانه ملی به مناسبت راهیان نور
شناسهٔ خبر: 78351 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

به گزارش سینماپرس، مرکز بسیج رسانه ملی به مناسبت راهیان نور ۹۶ و ایام نوروز، برنامه های مختلفی را تدارک دیدهاستکه «از شما چه پنهون»، مستند «فرنگیس»، ماکت ویدیوی «خرمشهر»، مستند «با دعوت بدون کارت»، مستند «آلزایمر» از جمله این برنامه ها به شمار می رود.

«از شما چه پنهون» به تهیه کنندگی حمید مراوندی و کارگردانی محمدرضا رضاییان تولید شدهاستکه در آن هنرمندان، ‌ سرداران و روایان دفاع مقدس خاطرات خود از آن دوران را به صورت کوتاه روایت می کنند. مستند «فرنگیس» نیز اثری به کارگردانی ابراهیم شفیعیاستکه زندگی فرنگیس حیدرپور بانوی قهرمان کُرد را به تصویر کشیده است.


ماکت ویدیوی «خرمشهر» نیز کاری به تهیه کنندگی سعید ستودگان و کارگردانی هاشم تفکری بافقیاستکه سازندگان این کار قصه هایی از دوران دفاع مقدس انتخاب کرده و آن را به تصویر کشیده اند همچنین مستند «با دعوت بدون کارت» درباره خاطرات دانشجویانیاستکه به اردوهای راهیان نور رفته و اکنون در برابر دوربین احساس خود را از این سفر بیان می کنند.


«آلزایمر» یکی دیگر از آثاریاستکه از سوی بسیج رسانه ملی تولید شده است؛ مستندی که به بررسی یادمان های مختلف جنگ در کشور های دنیا می پردازد.


نماهنگ های «بیزار» با صدای حامد پایگاه خبری ایهنای، «حال منو عوض کنید» با صدای فریدون آسرایی و «سی و پنج سال» با صدای رضا صادقی از دیگر تولیدات این مرکز به شمار می رود. همچنین موشن گرافیک های «روایت نور» شامل جملاتی از سیدمرتضی آوینی با روایتگری حسین یکتا، «در لباس رزم» خاطرات مقام معظم رهبری از دوران دفاع مقدس، «آن بیست و سه نفر» روایتی از همین کتاب و «صدام تنها نبود» روایتی از کمک سایر کشورها به صدام در پایگاه خبری ایهنا جنگاستاز جمله برنامه هایی هستند که در ایام نوروز و راهیان نور روی آنتن شبکه رسانه ملی می رود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi