متن خبر

اولین گام خانه تکانی به سبک بارسا تمدید با مسی بلوگرانا و نیاز به بازسازی دوباره

اولین گام خانه تکانی به سبک بارسا تمدید با مسی بلوگرانا و نیاز به بازسازی دوباره

اخبار سینمای ایران    اولین گام خانه تکانی به سبک بارسا  تمدید با مسی بلوگرانا و نیاز به بازسازی دوباره
شناسهٔ خبر: 37404 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

 

به گزارشپایگاه خبری ایهنا به نقل از پایگاه خبری ایهنا به نقل از ورزش سه منتشر کرد منتشر کرد“، قطعا خبر تمدید قرارداد لیونل مسی برای هواداران بارسا بهترین خبر ممکن است. امروز این باشگاه اعلام کرد که توافقات با این فوق ستاره آرژانتینی انجام شده و بعد از بازگشت لئو از ماه عسل، پروسه تمدید قرارداد او روی کاغذ هم نهایی خواهد شد.

 

اما حالا بارسا باید به این ستاره تضمین بدهد که سالهای آخر حضور او در مستطیل سبز توام با ناکامی نخواهد بود.

 

 

 

 

با این قرارداد، مسی تا سال ۲۰۲۱ در نوکمپ باقی خواهد ماند و از ابتدای فصل جدید و بعد از مدت ها انتظار، شاهد رونمایی از بلوگرانای تحت فرماندهی والورده خواهیم شد.

 

ارنستو والورده در روز معارفه خود در مورد مسی بیان کرد: “سرمربی مسی بودن تجربه ای منحصر به فرداستزیرا او بهترین بازیکنیاستکه من تا به حال در دنیای فوتبال دیده ام و به نظر من حتی پایگاه خبری ایهنای که شما فکر می کنید، دیگر مسی به نقطه اوج دوران حرفه ای خود رسیده است. او دوباره با رونمایی از یک هنرنمایی جدید شما را شبیان کرد زده می کند.”

 

همچنین پپ گواردیولا، سرمربی سابق مسی و بارسا چند روز پیش در خصوص او بیان کرد: “در دوران حضور لوییس انریکه روی نیمکت بارسا، هنگامی که این تیم در مرز آمادگی قرار داشت، تقریبا غیرقابل شکست بود. با حضور مسی، آنها فوتبال فوق العاده ای را ارائه می دادند و از نظر من او بهترین بازیکن همه ادوار دنیای فوتبال است.”

 

 

 

 

فصل گذشته، بارسا در پاره ای از موارد مانند پیروزی خاطره انگیز در برنابئو برابر رئال با جشن پیراهن مسی یا بازگشت تاریخی مقابل پاری سن ژرمن، در اوج قرار داشت.

 

اما به هر حال تصمیم گیری های غلط هیئت مدیره و به خدمت گرفتن بازیکنان پایین تر از سطح مورد نظر باعث سلطه کهکشانی ها بر لالیگا و لیگ قهرمانان شده است.

 

 

 

 

پس حالا که پروسه تمدید قرارداد مسی به اتمام رسید، نوبت انجام مراحل بعدی بازسازی بارسلونا فرا رسیده است. به استثنای اومتیتی، خریدهای تابستان قبل بارسا از جمله گومس، دنیس سوارز، آلکاسر و دینه کمکی به پیشرفت بارسا نکردند و هنوز جانشین مناسبی برای دنی آلوس در ترکیب دیده نمی شود.

 

از پایگاه خبری ایهنا جدایی ژاوی در سال ۲۰۱۵، هنوز هافبکی در سطح او در ترکیب بارسلونا حضور نداشته و اینیستا نیز کم کم به اواخر دوران باشکوه خود رسیده است.

 

 

 

 

پس ترکیب بلوگرانا به بازسازی و احیای دوباره نیاز دارد و برای تیمی که با درخشش مسی در اوج خواهد بود، نیاز به تزریق خون جدید به شدت حس می شود.

 

اما در حال حاضر و علیرغم تمایل وراتی و بیرین برای پیوستن به بارسا، پیشرفتی در روند مذاکرات با آنها دیده نمی شود و برای ستاره جوانی چون دنی سبایوس نیز آینده ای چون ایسکو و آسنسیو پیش بینی شده است.

 

همچنین ستاره ای مانند یوردی امبولا نیز از لاماسیا راهی موناکو شد و مشکلات مالیاتی نیمار از سال ۲۰۱۳ هنوز لاینحل به قوت خود باقی مانده است.

 

پس اگرچه تمدید قرارداد لیونل مسی بهترین خبر ممکن برای هواداران بارسا بوده است؛ اما برای لذت بردن از آخرین سالهای حضور این فوق ستاره آرژانتینی در نوکمپ، ترکیب بارسا نیاز به یک خانه تکانی عمیق دارد.

 

بن هیوارد – وبسایت گل

ترجمه: آریا فاطمی مقدم

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi