متن خبر

نمي‌خواستم خودنمايي کنم دهليز در بهروز شعيبي

نمي‌خواستم خودنمايي کنم دهليز در بهروز شعيبي

اخبار سینمای ایران   نمي‌خواستم خودنمايي کنم دهليز  در  بهروز شعيبي
شناسهٔ خبر: 358 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

بهروز شعيبي: در «دهليز» نمي‌خواستم خودنمايي کنم

 به گزارش پایگاه خبری ایهنا:

بهروز شعيبي بیان کرد: تجربه‌هاي که در زمينه بازيگري و البته دستيار کارگرداني داشتم باعث شد در اين اثر فارغ از خودنمايي «دهليز» را بسازم .

 

بهروز شعيبي در بیان کرد‌وگو با برنا، پيرامون اولين فيلم سينمايي‌اش «دهليز» بیان کرد: براي هر کارگرداني ساخت اولين فيلم سينمايي استرس‌هاي خاص خودش را دارد چرا که کارگردان بايد تمام تلاشش را به کار گيرد که به لحاظ تصويري روايت درستي از فيلم‌نامه داشته باشد.

 

شعيبي تصريح کرد:خوشبختانه تجربه‌هاي که در زمينه بازيگري و البته دستيار کارگرداني داشتم باعث شد که براي اين کار اعتماد به نفس بيشتري داشته باشم و خوشبختانه در اين اثر توانستم فارغ از خودنمايي تواستم «دهليز» را بسازم چرا که بايد در اين فيلم به شدت از خودنمايي پرهيز مي‌کردم.

 

وي در مورد انتخاب بازيگر در اين فيلم تصريح کرد: وقتي فيلم‌نامه اين کار را مي‌خواندم از همان ابتدا تصميم گرفتم که از رضا عطاران در اين نقش استفاده کنم چون به توانايي او باور داشتم و مي‌دانستم که از پس اين نقش به خوبي بر مي‌آيم.در مورد هانيه توسلي هم بايد بگويم او يکي از بهترين گزينه‌ها براي اين نقش محسوب مي‌شد و خوشبختانه به بهترين شکل ممکن هم از پس نقشي که به او واگذار کردم بر آمد. او اضافه کرد: به واسطه سال‌ها تجربه در زمينه دستياري و بازيگري به اين نتيجه رسيدم که اگر مي خواهيد از کارتان بهترين نتيجه را بگيريد بهتر است که کارگردان با بازيگرانش تعامل بيشتري داشته باشد.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi