متن خبر

را مردم از یاد نخواهند برد قهوه تلخ و شهرزاد به تاثیرگذاری جشنواره یاس امیدوارم

را مردم از یاد نخواهند برد قهوه تلخ و شهرزاد به تاثیرگذاری جشنواره یاس امیدوارم

اخبار سینمای ایران را مردم از یاد نخواهند برد قهوه تلخ  و  شهرزاد   به تاثیرگذاری جشنواره یاس امیدوارم
شناسهٔ خبر: 14237 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: بازیگر سریال «ساختمان پزشکان»، بیان کرد: هر برنامه فرهنگی در کشور اگر درست برنامه‌ریزی و تدارک دیده شود قطعا تاثیر گذار خواهد بود و به تاثیرگذاری مثبت جشنواره یاس امیدوارم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد،  نعیمه نظام‌دوست درباره تاثیر جشنواره یاس بر ارتقای سطح آثار تولید شده در این رسانه اظهار داشت: این رسانه نو ظهور با توجه به آثاری که در آن تولید شده برایم جذاب است و فکر می کنم با استقبال خوبی از جانب مخاطبانش روبرو شده است.

وی بیان کرد: برگزاری جشنواره «یاس» نه تنها به ارتقای سطح آثار تولید شده کمک می کند بلکه باعث آشتی بین هنرمندان و حتی ایجاد نقش‌های تازه‌تر برای بازیگران می‌شود.

بازیگر فیلم سینمایی «دور زدن ممنوع» با اشاره به اینکه تقدیر از برگزیدگان جشنواره باعث ترغیب فیلم سازان برای ورود به این عرصه است، ادامه داد: جشنواره یاس احساس رقابت و بهتر دیده شدن میان هنرمندان را ایجاد می کند.

نظام‌دوست از سریال «شهرزاد» و «قهوه تلخ» به عنوان بهترین سریال‌های نمایش خانگی یاد کرد و بیان کرد: این سریال‌ها از سطح استاندارد خوبی برخوردار بودند و مردم هیچ گاه آنها را از یاد نخواهند برد.

بازیگر فیلم سینمایی «آذر، شهدخت، پروز و دیگران» درباره بین‌المللی برگزار شدن این جشنواره نیز، اظهار کرد: تعامل با فیلمسازان دنیا در هر شرایط مفید خواهد بود و اینکه جشنواره یاس بتواند این شرایط را برای فیلم سازان جوان فراهم کند از دیگر نکات مثبت جشنواره است.

او بیان کرد: همچنین تعامل هنرمندان ایرانی با خارجی بخشی از توانایی های ما در حوزه فیلمسازی را نشان خواهد داد.

نظام‌دوست درباره مهمترین انتظارش از جشنواره فیلم یاس، بیان کرد: امیدوارم این جشنواره به خوبی و در حد استاندارد لازم برگزار شود و تداوم داشته باشد تا شاهد اتفاقات بهتری در آینده شبکه نمایش خانگی باشیم.

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس از ۹ تا ۱۳ آبان به دبیری سید مصطفی ابطحی در استان مازندران برگزار می شود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi