متن خبر

صهیونیسم ریشه فتنه‌های قرن اخیر بوده است بوالقاسم طالبی

صهیونیسم ریشه فتنه‌های قرن اخیر بوده است بوالقاسم طالبی

شناسهٔ خبر: 1417 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

ابوالقاسم طالبی: صهیونیسم ریشه فتنه‌های قرن اخیر بوده است
ایهنا به نقل از بانی فیلم آنلاین: یک کارگردان سینما و تلویزیون بیان کرد: ریشه تمام فتنه‌های یک قرن اخیر به ایده صهیونیسم برمی‌گردد.

ابوالقاسم طالبی، کارگردان سینما و تلویزیون امروز در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران در بیان کردگو با مهر با بیان اینکه آینده مساله فلسطین طبق پیش بینی امام راحل با نابودی اسرائیل رقم خواهد خورد، اظهار داشت: اسرائیل یک رژیم جعلی است و وضعیت آن مانند یک خودروی دزدی است که پلاکش را عوض کرده اند و این خودرو باید به صاحبش برگردد.
کارگردان فیلم سینمایی قلاده های طلا با اشاره به ارتباط میان فتنه های منطقه و تحرکات رژیم صهیونیستی بیان کرد: ریشه تمام فتنه های یک قرن اخیر به ایده صهیونیسم برمی‌گردد؛ حتی اگر ریشه جنگ جهانی را عمیق بررسی کنیم، متوجه می شویم که ایده صهیونیسم جهانی این دو جنگ را ایجاد کرده است.
طالبی تصریح کرد: تئودور هرتزل ۵۰ سال قبل از اینکه بیانیه بالفور صادر و رژیم صهیونیستی تشکیل شود، در سوئیس بیان کرد که کشور اسرائیل ۵۰ سال دیگر تشکیل می شود و این اتفاق عملا افتاد؛ در جنگ جهانی دوم و موضوع هولوکاست نیز آنها دنبال یک ابزار بودند که یهودیان اروپا را بترسانند که آنها به سمت فلسطین هجرت کنند.
این کارگردان سینما و تلویزیون ادامه داد: بنابراین می توان با صراحت بیان کرد که صهیونیست‌ها در تمام فتنه‌های گذشته و امروز از جمله در موضوع داعش دست دارند و تلاش می کنند تا چنین گروه هایی را با عناوین اسلامی به راه بیاندازند تا هم حرکت انقلاب اسلامی و حزب‌الله را در جهان کنترل کنند و هم ما را به خودمان سرگرم کنند.
طالبی همچنین در رابطه با وظیفه جبهه فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی در برابر قضیه فلسطین اظهار داشت: جریانی که الان در کشور وجود دارد، کار می کند و زحمت می کشد و البته باید توجه داشت که همه باید در این رابطه کار کنند. یک نفر یا یک گروه به تنهایی نمی‌تواند این بار را بر دوش بکشاند.

 

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi