متن خبر

تا آخر نوروز هتل ها گران نمی شوند

تا آخر نوروز هتل ها گران نمی شوند

اخبار سینمای ایران     تا آخر نوروز هتل ها گران نمی شوند
شناسهٔ خبر: 78539 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

تا آخر نوروز هتل ها گران نمی شوند

رئیس ساپایگاه خبری ایهنا میراث فرهنگی بیان کرد: ایجاد سفرهای ارزان قیمت در نوروز ۹۷ در برنامه کار ساپایگاه خبری ایهنا میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگریاستو طبق قرار تا پایان فروردین هیچ گونه افزایش قمیتی در حوزه حمل و نقل و اقامت نداریم.

به گزارش انتخاب؛ علی‌اصغر مونسان رئیس ساپایگاه خبری ایهنا میراث فرهنگی در رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر به آمادگی ساپایگاه خبری ایهنا میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای خدمت‌رسانی به هموطنان در نوروز ۹۷ پرداخت و اظهار داشت: از دو ماه پیش ستاد تسهیلات نوروزی برنامه‌های خود را در حوزه‌های مختلف آماده کرده و کمیته‌های مختلف نیز تشکیل شده تا به اهداف تعیین شده نائل شویم.

رئیس ساپایگاه خبری ایهنا میراث فرهنگی تصریح کرد: ایجاد سفرهای ارزان ازجمله مواردی بود که برای نوروز ۹۷ در برنامه داشتیم؛ موردی که رئیس‌جمهور به آن تأکید داشتند و قرار شد تا پایان فروردین‌ماه هیچ افزایش قیمتی در حوزه اقامت لحاظ نشود و در این خصوص باید از هتلداران و بخش خصوصی تشکر کنم.

معاون رئیس‌جمهور ادامه داد: موضوع بوم‌گردی و بناهای تاریخی را در دستور کار قرار داده که در خصوص سفرهای ارزان‌قیمت به ما کمک می‌کنند.

مونسان در خصوص ایمنی سفر اعلام کرد: پلیس و وزارت راه در این زمینه تلاش ‌می‌کنند و امیدواریم مردم نیز با همکاری با پلیس سفرهای ایمنی داشته باشند.

رئیس ساپایگاه خبری ایهنا میراث فرهنگی در خصوص جاذبه‌های گردشگری بیان کرد: کشور ما از نظر جاذبه‌های گردشگری چیزی کم ندارد و به همین دلیل به سفرهای حجیم به خارج از کشور نیاز نیست. در گذشته جاذبه‌های گردشگری کمتر به مردم معرفی شده بود اما امسال با راه‌اندازی پورتال جامع جاذبه‌های کشور به معرفی مناطق گردشگری پرداخته‌ایم تا هموطنان بتوانند مقاصد سفرهای خود را انتخاب کنند.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظرمحل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi