متن خبر

رونمایی شد انسانیت و نوع دوستی فراتر از مرز جغرافیا است تا آمدن احمد با شعار

رونمایی شد انسانیت و نوع دوستی فراتر از مرز جغرافیا است تا آمدن احمد با شعار

شناسهٔ خبر: 959 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

آخرین برنامه روز جمعه «یک فیلم یک سلام»؛

تا آمدن احمد با شعار «انسانیت و نوع دوستی فراتر از مرز جغرافیا است» رونمایی شد

افسر اسدی با اشاره به نقش خود بیان کرد: قبل از اینکه نقشی که ایفا کرده ام را دوست داشته باشم گروه کاری خوب و عوامل را دوست داشتم و کارکردن با آنها برایم سعادتی بود چراکه صادق دقیقی کارگردان جوان و پرتلاشی است و من خوشحالم که فرصت همکاری با او برایم فراهم شد.
تا آمدن احمد با شعار «انسانیت و نوع دوستی فراتر از مرز جغرافیا <a href=است» رونمایی شد" width="403" height="268" />

ایهنا: به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر، افسر اسدی بازیگر «تا آمدن احمد» ادامه داد: صادق دقیقی کارگردانی با اخلاق و کاربلد است که من نیز به عنوان یک کاراکتر تمامی تلاشم را کردم که نقشی خوبی را ایفا کنم گرچه نمی دانم حاصل کار چطور شده است.
در ادامه این نشست مرزبان در پاسخ به اینکه پیش بینی او برای فروش فیلم چگونه است بیان کرد: فکر می کنم مخاطب از فیلم خوشش بیاید چراکه من معتقدم اگر تمام دنیا انسانیت ومهربانی ما را ببینند هیچ وقت با ما نمی جنگند.
صادق دقیقی همچنین به کم کاری فیلمسازان در زمینه شناساندن ایران به خارج از مرزها بیان کرد: ما درخصوص شناساندن ایران کم کاری کرده ایم، این فیلم پیام بین المللی دارد اگر مردم دنیا ما را بشناسند بی شک هیچگاه این چنین درباره ما فکر نمی کنند.
دلدار بازیگرنقش مرد اول این فیلم نیز ادامه داد: تا آمدن احمد فیلمی به شدت صادقانه که به اندازه خودش سرگرم کننده است.
در ادامه این مراسم افسر اسدی در پاسخ به اینکه چطور مخاطب را به تماشای این فیلم ترغیب می کند اظهار داشت: همانند آن ضرب المثل معروف که می گوید مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید تصور من این است که فیلم خوبی ساخته شده است.
مزبان در ادامه مراسم بیان کرد: از تمامی کسانی که شرایطی را برایمان فراهم کردند تا راجع به فیلممان صحبت کنیم تشکر می کنم و شعارفیلممان را اینگونه نامیده ایم که «انسانیت و نوع دوستی فراتر از مرز جغرافیا است».
فرید ناصرفصیحی مدیر جلوه های ویژه بصری بیان کرد: سعادت بزرگی نصیبم شد که با صادق دقیقی و مرزبان کار کردم ما در فیلم جلوه های ویژه میدانی نداشتیم و تمامی آنها صحنه های کامپیوتری است که تلاش کردم که از لحاظ بصری برای مخاطب جذاب باشد و تمامی استانداردها را رعایت کردیم در پایان نیز مراسم با رونمایی از پوستر و عکس یادگاری به پایان رسید.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi