متن خبر

پس‌زدگی ترافیک در گیلاوند، آزادراه تهران – پردیس و جاجرود ترافیک فوق‌سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه

پس‌زدگی ترافیک در گیلاوند، آزادراه تهران – پردیس و جاجرود ترافیک فوق‌سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه

اخبار سینمای ایران     پس‌زدگی ترافیک در گیلاوند، آزادراه تهران – پردیس و جاجرود ترافیک فوق‌سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه
شناسهٔ خبر: 57327 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران بیان کرد: در حال حاضر، ترافیک سنگین در محورهای شرق استان تهران در جریان و تردد وسایل نقلیه در پردیس، جاجرود و گیلاوند فوق‌سنگین گزارش شده است.

سیاوش محبی در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع) اظهار کرد: ترافیک در محور هراز پرحجم و سنگین گزارش شده است.

وی بیان کرد: تردد در جاجرود و آزادراه تهران – پردیس به‌سختی در جریان بوده و بار ترافیکی فوق‌سنگین و با پس‌زدگی جریان ترافیک، تردد در مسیرهای منتهی به شهر تهران را بسیار سنگین کرده است.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران بیان کرد: برای کاهش بار ترافیکی در محور آزادراه تهران – پردیس به‌صورت مقطعی، گیت‌های پرداخت عوارض بازگشایی خواهد شد.

او بیان کرد: آمد و شد در جاده فیروزکوه نیز با حجم بالای ورود خودروها از این محور همراه بوده و سنگینی ترافیک لحظه به لحظه افزایش پیدا می‌کند.

محبی اضافه کرد: به دلیل ورود بیش از حد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه در منطقه گیلاوند شاهد پس‌زدگی چند کیلومتری بار ترافیک هستیم.

وی تصریح کرد: با آماده‌باش و حضور صد درصدی مأموران راهور شرق استان تهران در مسیرهای منتهی به تهران در صورت بروز گره ترافیکی، به بازگشایی و عادی‌سازی جریان ترافیک اقدام خواهد شد.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا (ع) رخ نداده است، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور امام رضا (ع) پرحجم و سنگین در جریاناستو پیش‌بینی می‌شود طی ساعات آینده از بار ترافیکی این محور کاسته شود.

وی بیان کرد: متأسفانه عدم مدیریت پایگاه خبری ایهنا سفر باز هم باعث بروز ترافیک‌های سنگین و فوق‌سنگین در مسیرهای منتهی به شهر تهران شده که می‌توان با کمی برنامه‌ریزی از سوی مسافران از این ترافیک‌های پایان تعطیلات را شاهد نباشیم.

این مسؤول بیان کرد: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته محور هراز تا ساعت دو بامداد فردا از شمال به جنوب یک‌طرفه خواهد بود؛ اما در صورت کاهش بار ترافیکی این پایگاه خبری ایهنا کمتر خواهد یافت.

محبی ادامه داد: مسافران با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی می‌توانند سفر ایمنی را طی کنند.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران اظهار کرد: مسافرانی که تا این لحظه اقدام به آغاز بازگشت از سفر نکرده‌اند، بازگشت خود را به روشنایی روز موکول کرده و از رانندگی در شب پرهیز کنند.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi