متن خبر

تسهیل ثبت نام و عضویت برای حضور در جشنواره جهانی با ربات تلگرام

تسهیل ثبت نام و عضویت برای حضور در جشنواره جهانی با ربات تلگرام

اخبار سینمای ایران     تسهیل ثبت نام و عضویت برای حضور در جشنواره جهانی با ربات تلگرام
شناسهٔ خبر: 17543 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: شادمهر راستین مدیر باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر از ساده‌تر شدن ثبت نام و عضویت در این باشگاه از طریق ربات هوشمند تلگرام خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، راستین دلیل این اقدام را استقبال علاقه‌مندان و تسهیل ثبت نام و عضویت در این باشگاه از طریق ربات تلگرام دانست و بیان کرد: شرط اصلی برای حضور و استفاده از برنامه های جشنواره جهانی فیلم فجر، ثبت نام گروه های متقاضی، در این باشگاه است. به همین منظور و برای دسترسی و ثبت نام آسان ربات تلگرامی باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجربا نام fiff_bot@ روش جدید، سریع و قابل دسترسیاستبرای کسانی که میخواهند از برنامه های جشنواره استفاده کنند.

او بیان کرد: علاقه مندان می توانند با عضویت دراین ربات و ارایه مشخصات به عنوان یک شخصیت حقیقی از برنامه‌های جشنواره استفاده کنند. کافیاستاز طریق تلگرام خود وارد ربات تلگرامی جشنواره به آدرس fiff_bot@شوند و با پاسخ به چند سوال شامل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، تحصیلات و سن، کد ثبتی که برای آنها ایمیل می شود را دریافت کنند. با دریافت کد و پس از درجه بندی افراد بر اساس مشخصاتی که ثبت کرده‌اند برای آنها کارت صادر می‌شود که از این طریق می توانند بلیت‌های جشنواره را رزور، خریداری و یا در دیگر برنامه‌های جشنواره شرکت کنند.

راستین ادامه داد: اطلاع از تمامی اخبار جشنواره، دیدن تیزر فیلمهای منتخب، استفاده از برنامه‌ روزانه، دریافت فرم های نظر سنجی، ارتباط با گروههای مشخصی که در ایام جشنواره تشکیل می‌شود، اطلاع از جدول برنامه ها، ارتباط با دفتر جشنواره واستفاده از برنامه های جانبی باشگاه همه از امکاناتیاستکه پس از ثبت نام از طریق ربات تلگرامی fiff_bot@ برای اعضای باشگاه امکان‌پذیر خواهد بود.

مدیر باشگاه جشنواره جهانی با اشاره به این نکته که تا کنون بیش از ۱۱۳۰۰ نفردر باشگاه ثبت نام کرده اند و بیش از ۷۰ درصد این ثبت نام ها از طریق ربات تلگرام بوده است، بیان کرد: ویژگی دیگر این کانال برای ایجاد انگیزه وشوق آفرینی در دوران ثبت نام ایناستکه افراد می‌توانند با ارسال این کانال به ۱۰ نفر و ثبت نام آنها مسیر شاخه ای را ایجاد کنند. به این صورت به ازای هر ۱۰ ثبت نام که یک نفر مشخص عامل آن باشد، فرد معرف که لینک کانال را برای ۱۰ نفر ارسال کرده و آنها نیز ثبت نام کرده اند، تسهیلات ویژه برای دیدن فیلم‌ها در ایام جشنواره دریافت خواهد کرد.

آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره film@fajriff.com است.

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، ۸-۱ اردیبهشت ۱۳۹۶(۲۸-۲۱ آوریل ۲۰۱۷) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi