متن خبر

تقدیر کننده مسعود شجاعی طباطبایی را بشناسید

تقدیر کننده مسعود شجاعی طباطبایی را بشناسید

شناسهٔ خبر: 946 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

 

به گزارش عمارفیلم، شب گذشته مراسم افتتاحیه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطین تهران برگزار شد، در این مراسم از مسعود ده نمکی و مسعود شجاعی طباطبایی تقدیر شد. تقدیر کنندگان این مراسم بانو سکینه جمشیدی (ننه سکینه) و بانو عصمت فلکیان بودند.

بانو سکینه جمشیدی پیرزنی روستایی است که در دوران دفاع مقدس با وجود معلولیت همسرش، همه فرزندان پسر خود را به جبهه فرستاد.

بانو جمشیدی که در آن زمان نانوای روستای خود بود پیش از نماز صبح تا ساعاتی بعد از نماز مغرب اقدام به طبخ نان برای رزمندگان حاضر در جبهه های هشت سال دفاع مقدس می نمود.

بانو سکینه جمشیدی پس از پخش نماهنگ معرفی ایشان در مراسم افتتاحیه، که با استقبال پر شور حاضران روبرو شد بیان کرد:

دست همه درد نکند که یادی از ما یاد کردند، اگر امام حسین علیه السلام وقتی شهید شدند 72 یار داشتند ولی الان همه گوش و کنار ایران و 70 میلیون پشت رهبرمان ایستاده اند.

همه ما باید بدانیم و آمریکا هم باید بداند که اگر پایش را از خط قرمز ما فراتر بگذارد همه ما کوچک و بزرگ و زن و مرد مقابل او می ایستیم

من 5 فرزند داشتم که همه را راهی جنگ کردم. همانطور که حضرت زینب  علیها السلام در سوگ فرزندان شهیدش ناراحتی کشید من هم از جانبازی فرزندم ناراحتی کشیدم ولی برای اینکه به اسلام خدمت کرده ام افتخار می کنم. من دست مادران شهدا را می‌بوسم و همه جوره پای شهدا و دین و شهدا می ایستم.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi