متن خبر

توزیع بیست فیلم در سال ۹۵ درشبکه نمایش خانگی دختر توزیع

توزیع بیست فیلم در سال ۹۵ درشبکه نمایش خانگی دختر توزیع

اخبار سینمای ایران   توزیع بیست فیلم در سال ۹۵  درشبکه نمایش خانگی دختر توزیع
شناسهٔ خبر: 15063 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: سعید خندق‌آبادی بیان کرد: فیلم سینمایی «دختر» به کارگردانی سیدرضا میرکریمی هفته اول ربیع الاول توسط موسسه هنرهای تصویری سوره در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، سعید خندق آبادی مدیرعامل موسسه هنرهای تصویری سوره وابسته به سازمان سینمایی حوزه هنری در مورد سیاست انتخاب فیلم ها برای پخش در نمایش خانگی بیان کرد: همانطور که اساس کار حوزه هنری در موسسه بهمن سبز در پخش فیلم ها در سینماها حمایت از سینمای خانواده است در عرصه پخش فیلم ها در شبکه نمایش خانگی هم این قانون حفظ می شود.

او بیان کرد: فیلم های خانوادگی که حاشیه ندارند و از ساختار شریف و انسانی برخوردار هستند و همینطور از گیشه خوبی برخوردارند و بتوانند هزینه رایت خود را برگردانند ، در موسسه هنرهای تصویری حوزه هنری قابل عرضه هستند.

خندق آبادی همچنین بیان کرد: ما در موسسه هنرهای تصویری سوره به دنبال کسب سود نیستم ؛تلاش ما بر این است که محصول به بهترین شکل در این شبکه به مخاطب عرضه شود و سرمایه اصلی آن بازگردانده شود. در واقع در این میان تهیه کننده به حقوق اصلی خود می رسد و ما هم تلاش می کنیم که فیلم ها با بهترین تیراژ به مخاطب توزیع شود.

وی در بخش دیگری از صحبت خود در مورد فیلم هایی که در این موسسه به مخاطب عرضه شده بیان کرد: تاکنون عناوین مختلفی از فیلم ها در این شبکه عرضه شده، به عبارت دقیق تر در سال ۹۵ مسئولیت عرضه بیست فیلم را در شبکه نمایش خانگی بر عهده داریم که تا به اینجای سال ده فیلم توسط موسسه هنرهای تصویری سوره توزیع شده که «حکایت عاشقی»، «شیر تو شیر»، «عشق و جنون»، «استرداد»، «پایان خدمت» ، «زاپاس»، «دربست»، «دلبری»، «ماهی سیاه کوچولو»، «هیهات» از این دست فیلم ها بوده اند.

 او همچنین در مورد میزان استقبال مخاطب از فیلم های توزیع شده نیز بیان کرد: به عنوان نمونه  فیلم «شاهزاده روم» که استقبال خوبی از آن شده و به تیراژ فروش بالایی هم  دست پیدا کرد که تهیه کننده پیش بینی  چنین فروش بالایی را هم نمی کرد .همینطور فیلم «زاپاس» که با سیصد هزار نسخه به شبکه نمایش خانگی ارائه شد و انصافا استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد.

مدیر عامل موسسه هنرهای تصویری سوره با تاکید دوباره بر اینکه فیلم ها در این موسسه با بالاترین تیراژ و بهترین نحوه به مخاطب عرضه می شود بیان کرد: مهمترین نکته ای که در مورد میزان استقبال باید به آن توجه داشت اینکه فیلمی که در سینما از آن استقبال شود در شبکه نمایش خانگی هم مورد توجه قرار می گیرد و بالعکس فیلی که گیشه آن در سینماها مناسب نباشد مردم در شبکه نمایش خانگی از آن استقبال نمی کنند

او بیان کرد: خوشبختانه فیلم «زاپاس» با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده اما فیلم «دلبری» که این اواخر در این موسسه منتشر شده آمار امیدوار کننده ای به لحاظ جذب مخاطب نداشته است.

خندق آبادی بیان کرد: آخرین فیلمی که از شبکه نمایش خانگی توزیع کردیم فیلم «هیهات» است که همزمان با اربعین حسینی متناسب با حال و هوای تاثیر گذار این ایام به مخاطب عرضه شد و همچنین فیلم سینمایی «دختر» به کارگردانی سید رضا میرکریمی هفته اول ربیع الاول توسط موسسه هنرهای تصویری سوره توزیع می شود.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi