متن خبر

فشارها بر کره شمالی ادامه خواهد داشت تیلرسون

فشارها بر کره شمالی ادامه خواهد داشت تیلرسون

اخبار سینمای ایران     فشارها بر کره شمالی ادامه خواهد داشت تیلرسون
شناسهٔ خبر: 67544 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

وزیر خارجه آمریکا در جریان برگزاری نشست امنیت و ثبات در شبه جزیره کره از ادامه فشارها بر کره شمالی تا پایگاه خبری ایهنا اقدام این کشور برای غیرهسته ای سازی شبه جزیره کره خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، وزیر خارجه آمریکا طی سخنانی بیان کرد تا پایگاه خبری ایهنای که کره شمالی تصمیمی قاطع برای عاری کردن شبه جزیره کره از تسلیحات هسته ای نگیرد، فشارهای بر پیونگ یانگ ادامه خواهند داشت.

رکس تیلرسون بیان کرد: فشارها تا پایگاه خبری ایهنایکه کره شمالی قدم هایی محکم در راستای غیرهسته ای سازی (شبه جزیره کره) بر ندارد، ادامه خواهند داشت.

وی که این سخنان را در جریان برگزاری نشست «امنیت و ثبات در شبه جزیره کره» که امروز در ونکوور کانادا برگزار شد مطرح می کرد، بیان کرد که آمریکا، روسیه، چین و مابقی جهان، کره شمالی را به عنوان یک کشور هسته ای نمی شناسند.

لازم به ذکراستبه جز آمریکا و کانادا که میزبانان این نشست به حساب می آمدند، وزرای خارجه ۱۶ کشور دیگر نیز در این نشست حضور داشتند.

وزرای خارجه ۱۸ کشور حاضر در نشست ونکوور به بررسی ابعاد مختلف برنامه هسته ای و آزمایش های موشکی یک سال اخیر کره شمالی پرداخته و در مورد حضور نمایندگان ورزشی این کشور در المپیک زمستانی کره جنوبی نیز با یکدیگر رایزنی کردند.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi