متن خبر

جشنواره تلویزیونی جام جم پس از سه سال زنده شد

جشنواره تلویزیونی جام جم پس از سه سال زنده شد

اخبار سینمای ایران     جشنواره تلویزیونی جام جم پس از سه سال زنده شد
شناسهٔ خبر: 57630 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

به گزارش سینماپرس، در حالی که جشنواره تلویزیونی جام جم به دلایل گوناگون نزدیک به سه سال به تعویق افتاده بود؛ ‌ امروز دبیرهای بخش های مختلف دوره چهارم آن معرفی شدند. سید مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملّی به پیشنهاد محمد احسانی دبیر چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم طی احکام جداگانه ای حسین کرمی، علی اصغر پورمحمدی، سلیم غفوری و محمد رحیم لیوانی را به ترتیب به عنوان دبیر بخش های «سریال های تلویزیونی»، «مسابقات تلویزیونی»، «برنامه های مستند» و «پویانمایی» منصوب کرد.

اگر رویه جدید این دوره از جشنواره تغییری نکرده باشد آثار در بخش‌های بهترین آثار تلویزیونی پخش شده در حوزه‌های سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی، افزایش باروری و جمعیت، محیط زیست، اقتصاد و فرهنگ که تا شهریور ماه ۹۶ روی آنتن رفته اند انتخاب می‌شوند.


پیش از این و در سال ۹۳،  دوره چهارم جشنواره تلویزیونی جام جم با دبیری مهدی فرجی قرار بود آثار تلویزیونی را از تاریخ اول مهرماه سال ۹۲ تا اول مهر ماه سال ۹۳ مورد بررسی قرار دهد که برگزاری اش با تاخیر روبه‌رو شد و در حال حاضر این دوره با دبیری محمد احسانی مدیر شبکه نسیم برگزار خواهد شد.


جشنواره بین المللی تلویزیونی جام سیما، با هدف ارزیابی عملکرد  و معرفی بهترین آثار تلویزیونی در رقابت بین آثار تلویزیونی در ساختار و موضوعات مختلف در دی ماه هرسال به همت سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.


مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم در دهه اوّل بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi