متن خبر

جمال شورجه و شهریار بحرانی در بخش بهترین فیلم جشنواره وحدت اسلامی نامزد شدند

جمال شورجه و شهریار بحرانی در بخش بهترین فیلم جشنواره وحدت اسلامی نامزد شدند

اخبار سینمای ایران     جمال شورجه و شهریار بحرانی در بخش بهترین فیلم جشنواره وحدت اسلامی نامزد شدند
شناسهٔ خبر: 15595 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: اسامی نامزدهای بخش بین الملل اولین جشنواره فیلم وحدت اسلامی اعلام شد.
به گزارش سینماپرس در بخش فیلمهای کوتاه و نیمه بلند ودر رشته بهترین فیلمنامه، فیلمنامه های محمد نام اول از کشور فرانسه، ولد از کشور ایران، قضاوت از کشور ایران، گورمردها از کشور ایران نامزد دریافت تندیس و جایزه شدند.

در بخش بهترین فیلم پویانمایی، فیلمهای پیش از نور از کشور امریکا، صلاح الدین از کشور مالزی، روبان از کشور ایران نامزد دریافت جایزه شدند.

در بخش بهترین فیلم داستانی کوتاه و نیمه بلند فیلمهای ولد از ایران، محمد نام اول از کشور فرانسه، گورمردها از ایران، قضاوت از ایران نامزد دریافت جایزه شدند در بخش بهترین نماهنگ، او تنها بود، من زنده ام، کن انت نامزد دریافت جایزه شدند.

در بخش فیلمهای بلند سینمایی در رشته بهترین فیلمنامه، فیلمنامه های هلال ماه از کشور اندونزی سه هزار شب ا ز کشور لبنان، فراغ از کشور هند، فانی و از هم گسیخته از سوریه نامزد دریافت جایزه شدند.

در رشته بهترین دست آورد فنی، ابو پسر آدم از کشور هند، فانی و از هم گسیخته از کشور سوریه، سه هزار شب از کشور لبنان، ملک سلیمان از کشور ایران نامزد دریافت جایزه شدند.

در رشته بهترین کارگردانی فیلم سینمایی فانی و از هم گسیخته از سوریه، سه هزار شب از لبنان، ابو پسر آدم از هند، شهید از عراق نامزد دریافت جایزه شدند.

در بخش بهترین فیلم سینمایی ملک سلیمان به کارگردانی شهریار بحرانی از ایران، سی و سه روز به کارگردانی جمال شورجه از ایران، سه هزار شب از لبنان، فانی و از هم گسیخته از سوریه نامزد دریافت جایزه شدند.

در بخش فیلمهای مستند و اسلامی هراسی و در رشته بهترین تحقیق و پژوهش، پژو هشهای کارهایی که پیشینیان برایمان کردند:تمدن اسلامی، علم و اسلام، داعش افراطیان اسلامی نامزد دریافت جایزه شدند.

در رشته بهترین کارگردانی بهترین فیلم با موضوع مستند کوتاه و نیمه بلند، فیلمهای هبرون سرزمین من است، صمود، هویت من نامزد دریافت جایزه شدند.

در رشته بهترین کارگردانی فیلم مستند بلند، فیلمهای اکثریت خاموش، ابرها در راهند، امید در بطری نامزد دریافت جایزه شدند.در رشته بهترین مستند با موضوع اسلام ستیزی، فیلمهای اکثریت خاموش، اسلام هراسی در اروپا، رمضان آمریکایی نامزد دریافت جایزه شدند و در رشته بهترین فیلم مستند فیلمهای اکثریت خاموش، ابرها در راهند، درد زندانیان نامزد دریافت جایزه شدند.

در بخش بین الملل آقایان محمدرضا اسلاملو، شریف عواد از مصر و خانم ایوان ریدلی از انگلستان آثار بلند سینمایی، دکتر شهاب اسفندیاری، یوسف وهبی از لبنان و احمد بولان از مراکش آثار کوتاه و نیمه بلند داستانی و نماهنگ و نادر طالب زاده، عماد برنات از فلسطین و راشد رضوان از اسپانیا آثار بخش مستند و دو داور بین الملل بخش کوتاه و نماهنگ به همراه بهرام عظیمی آثار پویانمایی بخش بین الملل را داوری کردند.

اولین جشنواره فیلم وحدت اسلامی همزمان با هفته وحدت از ۲۵ الی ۲۷ آذر ماه در تهارن به دبیری هاشم میرزا خانی برگزار می شود.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi