متن خبر

حضور هنرمندان و سینماگران انقلابی در مراسم تکریم و معارفه رییس سازمان بسیج

حضور هنرمندان و سینماگران انقلابی در مراسم تکریم و معارفه رییس سازمان بسیج

اخبار سینمای ایران     حضور هنرمندان و سینماگران انقلابی در مراسم تکریم و معارفه رییس سازمان بسیج
شناسهٔ خبر: 15577 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: روز گذشته مراسم تکریم و معارفه روسای پیشین و فعلی سازمان بسیج مستضعفین، با حضور سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تهران در سالن شهید حسین فهمیده برگزار شد که در این میان سینماگران انقلابی و مسئولین فرهنگی سینمای مقاوت هم حضور داشتند.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا طی حکمی سردار غلامحسین غیب پرور را به عنوان رئیس جدید این سازمان منصوب کردند.

پیش از این سردار محمدرضا نقدی به مدت ۷ سال این مسئولیت را برعهده داشت که هم اکنون به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده سپاه مشغول به خدمت است.

در این مراسم تعدادی از مقامات سیاسی، فرهنگی و فرماندهان عالیرتبه سپاه و نیروهای مسلح از جمله سردار سلامی جانشین فرمانده سپاه، سردار شیرازی رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا، سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه، مسعود اوحدی مشاور معاون اول رئیس جمهور، امیر محمودی معاون اجرایی ارتش، اسماعیل کوثری، مجتبی رحماندوست، علی اصغر زارعی نمایندگان سابق مجلس حضور داشتند.

همچنین تعدادی از هنرمندان سینماگر و مسئولین فرهنگی سینمای مقاومت نیز در این مراسم حضور داشتند که می توان از میان آن ها به محمد خزاعی(دبیر جشنواره فیلم مقاومت)، جواد جباری(مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت)، محمد حسین نیرومند( مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس) اشاره کرد. در میان سینماگران نیز انسیه شاه حسینی، جواد اردکانی، هادی انباردار، مسعود اطیابی، شفیع آقا محمدیان، حبیب الله کاسه ساز، سید محمد میرزمانی، محسن علی اکبری، حبیب الله بهمنی، ماشاالله شاه مرادی زاده و … در این مراسم حضور پیدا کردند.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi