متن خبر

ثبت‌نام تا ۳۰ آبان ادامه دارد عمار حضور یک هزار و ۲۰۰ اثر در هفتمین جشنواره

ثبت‌نام تا ۳۰ آبان ادامه دارد عمار حضور یک هزار و ۲۰۰ اثر در هفتمین جشنواره

اخبار سینمای ایران   ثبت‌نام تا ۳۰ آبان ادامه دارد  عمار حضور یک هزار و ۲۰۰ اثر در هفتمین جشنواره
شناسهٔ خبر: 14905 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: از آغاز انتشار فراخوان جشنواره فیلم «عمار» تاکنون نزدیک به یک هزار و ۲۰۰ اثر در این جشنواره حضور پیدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، از آغاز انتشار فراخوان جشنواره فیلم «عمار» تاکنون نزدیک به ۱۲۰۰ اثر در بخش‌ها و موضوعات مختلف جشنواره حضور پیدا کردند. تاکنون در بخش «فیلم» هفتمین جشنواره «عمار»، ۷۸۴ اثر شرکت کرده‌اند که از میان آنها، ۳۶۴ اثر در قالب مستند، ۱۸۷ اثر داستانی، ۱۰۲ نماهنگ، ۹۹ پویانمایی و موشن گرافیک و ۳۲ اثر در قالب برنامه تلویزیونی است که در مجموع، تاکنون، یک هزار و ۱۷۱ اثر در هفتمین دوره این جشنواره حاضر شدند.

همچنین در بخش «فیلمنامه» این جشنواره ۱۴۸ اثر، «فیلم ما» ۵۷ اثر، بخش اقلام تبلیغی ۶۷ اثر، تولیدات رادیویی ۸۸ اثر، نقد، پژوهش و مقالات سینمایی ۱۴ اثر و بخش «لوح‌نگار» ۹ اثر حضور دارند.

تاکنون بیشترین آثار حاضر در هفتمین جشنواره «عمار» در موضوعات «بیداری اسلامی و جهانی» با ۲۲۰ اثر، «تاریخ معاصر ایران و جهان» با ۲۰۲ اثر و «جنگ نرم» با ۱۲۴ اثر بوده است و در موضوعات «اقتصاد مقاومتی» ۱۱۸ اثر، «نقد درون بیان کردمانی» ۱۰۸ اثر و «فتنه ۸۸» ۱۰ اثر حضور دارند.

هفتمین دوره جشنواره مردمی فیلم «عمار»، همچون سال‌های گذشته در ایام بزرگداشت حماسه مردمی «نه دی»، از ۸ تا ۱۷ دی ماه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وبسایت این جشنواره به نشانی AmmarFest.ir اثر خود را در یکی از بخش ‌های«فیلم»، «فیلمنامه» و «نقد، مقاله و پژوهش‌های سینمایی» تا ۳۰ آبان‌ماه و در بخش‌های «فیلم ما»، «تولیدات رادیویی»، «اقلام تبلیغی» و «لوح نگار» تا ۱۰ آذر ثبت‌نام کنند و حداکثر پنج روز پس از آن، اثرشان را دبیرخانه تحویل دهند.

همچنین علاقمندان جهت اکران مردمی فیلم‌های جشنواره «عمار» نیز می‌توانند با مراجعه به تارنمای جشنواره، نسبت به ثبت نام اکران مردمی، اقدام و فیلم‌های جشنواره را در محل‌های مختلفی مثل مسجد، هیات، مدرسه، دانشگاه، پایگاه بسیج و… اقدام کنند.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi