متن خبر

خسارت ۳۵ میلیارددلاری توفان هاروی به تگزاس

خسارت ۳۵ میلیارددلاری توفان هاروی به تگزاس

اخبار سینمای ایران     خسارت ۳۵ میلیارددلاری توفان هاروی به تگزاس
شناسهٔ خبر: 44860 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

منابع خبری آمریکا اعلان کردند که توفان هاروی حداقل ۳۵ میلیارد دلار به خانه های ساکنان ایالت تگزاس و مناطق اطراف آن، خسارت وارد کرده است.

به گزارش ایرنا؛ کارشناسان بیمه آمریکا می گویند: تنها بخش کوچکی از اهالی که خانه هایشان توسط توفان هاروی ویران شده است، دارای بیمه نامه جبران خسارت های سیل هستند. به عبارت دیگر کسانی که زیرزمین خانه هایشان پر از آب شده، مبلمان و اثاثیه شان شکسته شده و یا دیوارهای خانه هایشان ترک برداشته، یا باید همه پول هایشان را برای جبران خسارت ها و نوسازی آنها خرج کنند، یا با قرض گرفتن از عهده این کار بر آیند و یا اینکه مجبور به فروش اموال و دارایی های باقیمانده خود شده و محل زندگیشان را ترک کنند.

رابرت هانتر، مدیر بیمه در فدراسیون مصرف کنندگان آمریکا بیان کرد: مساله دوم همه این افرادی که با قایق نجات داده شده اند، ایناستکه بیمه نیستند.

توفان هاروی روز جمعه در تگزاس باعث رانش زمین شد. نوع چهارم طوفان هاروی سراسر مناطق ساحلی ایالت تگزاس را فرا گرفت و بارش شدید باران و وزش تندباد های گرمسیری، زندگی ساکنان این ایالت را به طور کلی مختل کرد.

این مدیر بیمه پیش بینی کرد که خسارت وارده از سیل حداقل به ۳۵ میلیارد دلار برسد که معادل خسارت توفان کاترینا می باشد که در سال ۲۰۰۵ روی داد. اما در آن موقع نصف خانه های سیل زده دارای بیمه نامه برای جبران خسارت سیل بودند.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi