متن خبر

۵۰ جلسه تمرینی از رقبا عقبیم خطیبی

۵۰ جلسه تمرینی از رقبا عقبیم خطیبی

اخبار سینمای ایران     ۵۰ جلسه تمرینی از رقبا عقبیم خطیبی
شناسهٔ خبر: 37958 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-پایگاه خبری ایهنا: ۱۴۲۶۱۵۱/۲

پایگاه خبری ایهنا: ۲۳:۲۸  
۱۳۹۶/۰۴/۱۷

پایگاه خبری ایهنا: ۷۱۱سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز بیان کرد: به دلیل نبود حریفان تدارکاتی نتوانستیم در سرعین اردو بزنیم.

به گزارشپایگاه خبری ایهنا به نقل از پایگاه خبری ایهنا به نقل از ورزش سه منتشر کرد منتشر کرد“، رسول خطیبی در خصوص برپایی اردوی آماده سازی تیم فوتبال ماشین سازی در تهران اظهار کرد: ما حدود ۵۰ جلسه تمرینی از رقبا عقب مانده ایم و درصدد این هستیم که این فاصله را با انجام تمرینات فشرده در اردوی تهران جبران کنیم.


او بیان کرد: ما می خواستیم در سرعین اردو بزنیم اما تیم هایی که در آنجا بودند اکنون اردوهایشان تمام شده و ما اگر به سرعین می رفتیم نمی توانستیم بازی تدارکاتی داشته باشیم. با اینکه دمای هوای تهران گرماستو مثل سرعین خوب نیست اما به دلیل وجود حریفان تدارکاتی در تهران، این اردو را در برنامه قرار دادیم.


خطیبی عنوان کرد: در اردوی تهران تمرینات فشرده ای را در نظر گرفتیم و روزی دو و سه جلسه تمرین اعم از بدنسازی در برنامه ما جا دارد. از طرفی مربی بدنساز فرانسوی که سابقه کار خوبی دارد، قراراستاز لحاظ بدنی روی بازیکنان تیم کار کند تا بتوانیم تیم را تا شروع مسابقات به مرز آمادگی برسانیم.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi