متن خبر

شروع فیلمبرداری در اواخر آبان شدند دریاچه ماهی بازیگر اسکندری خواهران

شروع فیلمبرداری در اواخر آبان شدند دریاچه ماهی بازیگر اسکندری خواهران

اخبار سینمای ایران شروع فیلمبرداری در اواخر آبان  شدند دریاچه ماهی  بازیگر  اسکندری خواهران
شناسهٔ خبر: 14404 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» اولین ساخته بلند سینمایی مریم دوستی به تهیه کنندگی سعید سعدی نیمه دوم آبان جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، سعید سعدی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» درباره روند تولید فیلم به فارس بیان کرد: هم اینک مراحل پیش تولید فیلم را سپری می کنیم و به دلیل پر تعداد بودن شخصیت های داستان تعداد بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند زیاد است.

وی درباره زمان فیلمبرداری و لوکیشن های این کار اجتماعی که پس زمینه جنگ دارد بیان کرد: فیلم داستانی را روایت می کند که بخشی از آن به صورت رویا گونه و فلاش بک در جنگ می گذرد. بخش هایی که نیاز به صحنه های جنگی دارد در شهرک دفاع مقدس جلوی دوربین می رود و بخش های دیگر داستان در تهران جلوی دوربین می رود. 

دارنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر درباره داستان فیلم بیان کرد: فیلم داستان رضا (نادر فلاح) را روایت می کند که در یک رویای صادقه وقایعی را می بیندکه باعث اتفاقاتی می شود.

سعدی در ادامه به انتخاب بازیگران فیلم اشاره کرد و بیان کرد: نادر فلاح (رضا)، ستاره اسکندری (فروغ)، لاله اسکندری(اسماء)، حدیثه تهرانی(زری)، صحرا اسداللهی (ریحانه) حضورشان قطعی شده است و رایزنی ها درباره حضور دیگر بازیگران ادامه دارد. تلاش می کنیم تا فیلم را نیمه دوم آبان ماه جلوی دوربین ببریم.

تعدادی از عواملی که در این فیلم همکاری دارند عبارتند از:

نویسنده فیلمنامه : مصطفی رستگاری، کارگردان: مریم دوستی، تهیه کننده: سعید سعدی، مدیر هنری: دکتر محمدرضا شجاعی، مشاور کارگردان: آرش معیریان، مدیر فیلمبرداری: مرتضی خان‌محمد، صدابردار: رضا تهرانی، مدیر تولید: پیمان شیرخانی، طراح صحنه : میثم ماهان، طراح چهره پردازی: محسن بابایی،  طراح لباس آزاده قوام، دستیار اول کارگردان:  منصور میرشکاری، مشاور تهیه کننده: شاهرخ هدایتی،  مدیر تدارکات: یاسر سلیمانی

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi