متن خبر

وقتی مدیران رسانه ملی با آثار انقلابی بی‌مهری می کنند خیانت فرهنگی یا دهن کجی به انقلاب

وقتی مدیران رسانه ملی با آثار انقلابی بی‌مهری می کنند خیانت فرهنگی یا دهن کجی به انقلاب

اخبار سینمای ایران    وقتی مدیران رسانه ملی با آثار انقلابی بی‌مهری می کنند  خیانت فرهنگی یا دهن کجی به انقلاب
شناسهٔ خبر: 104942 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

در شرایطی که رسانه ملی طی سالهای گذشته تولیدی مناسبی با مضامین صریح انقلابی نداشته و ندارد، توقف این سریال هر علتی که داشته باشد می تواند پیام خطرناکی را متوجه اذهان نماید، پیامی حاوی این مضمون که سریالهای استراتژیک مورد بایکوت مدیران و تصمیم سازان سیما قرار دارند!

درست در پایگاه خبری ایهنای که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی در صددند با تولید فیلم و سریال تاریخ انقلاب را تحریف کنند و با فعالیت در فضای مجازی، اذهان مخاطبین بخصوص جوانان را نسبت به انقلاب اسلامی دچار شبهه و تردید نمایند، نه تنها دست رسانه ملی در تولید آثاری با مضامین انقلاب اسلامی کاملا خالیاستبلکه تک نمونه آثاری که در فرآیند تولید قرار می گیرند نیز با بی مهری شدید واقع می شوند به نحوی که پروسه تولید آنها این چنین متوقف می شود! در پایگاه خبری ایهنای که آمریکا با همه امکانات خود در تقابل انقلاب اسلامی قد علم کردهاستاین بی تفاوتی از سوی مدیران رسانه ملی برای سرنوشت سریالی که می تواند پرده ای از دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی ایران را به تصویر بکشد، جای سوال و پیگیری جدی دارد!


واقعیت آناستکه اکنون رسانه ملی در خصوص روایت انقلاب و حوادث مهم آن و بخصوص دشمنی های آشکار آمریکا با ما، بسیار کوتاهی کرده، اگر چه این کوتاهی در سایر مجموعه های فرهنگی کشور همچون ساپایگاه خبری ایهنا سینمایی نیز بوضوح آشکاراستولی نقش تلویزیون در این میان مهمتر است.


این کوتاهی ساپایگاه خبری ایهنا عریض و طویل صدا و سیماست که باعث می شود رهبری معظم انقلاب هر از چند گاهی در سخنرانی های خود به دشمنی و نقش مخرب آمریکا در تاریخ انقلاب و دوره های مختلف اشاره نمایند، همچنان که در سخنرانی اول سال جدید نیز در جوار حرم رضوی مجدد اشاره فرمودند که نباید آحاد مردم این موضوع را فراموش کنند!


پایگاه خبری ایهنای که شبکه های معاند از آنسوی مرزها با ساخت فیلم و سریال های مستند و برنامه های بیان کردگومحور در صدد ارایه تصویری وارونه از انقلاب اسلامی ایران هستند و سعی می کند به تعبیر رهبری چهره ددمنش و دیکتاتور رژیم شاه و غرب (آمریکا) را بزک کنند! چگونهاستکه مدیران و تصمیم سازان رسانه ملی سالهاست که سریالی و یا برنامه ای در خصوص وقایع مهم و کلیدی روزها و ماههای اول انقلاب در چرخه تولید قرار ندادند و در مقابل نیز تک نمونه های تولیدی را نیز با مهری اسباب توقف آن در میانه راه را فراهم می آورند؟


خوشبینانه ترین فرض در بی تفاوتی مدیران سیما در مقابل توقف این پروژه می تواند این باشد که افراد و جریاناتی در رسانه ملی خانه کرده اند که اولویتها را برای مدیران جابجا می کنند، اتفاقی که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت و بی تردید یک خیانت فرهنگی است. خیانتی که می تواند در دراز مدت به نابودی انقلاب منجر شود و به نظر می‌رسد دستگاه های نظارتی باید به صورتی جدی عملکرد صدا و سیما را در این امور زیر ذره بین قرار دهند!


برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظرفيبروميالژي در اروميه درمان ميگرن در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi