متن خبر

شرط تحویل بلیت فیلم فجر دریافت پیامکِ ثبت‌نام پیش‌فروش اینترنتی

شرط تحویل بلیت فیلم فجر دریافت پیامکِ ثبت‌نام پیش‌فروش اینترنتی

اخبار سینمای ایران     شرط تحویل بلیت فیلم فجر دریافت پیامکِ ثبت‌نام پیش‌فروش اینترنتی
شناسهٔ خبر: 16586 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: در پی روشن گری سینماپرس در خصوص اطلاع رسانی ناقص جشنواره فیلم فجر، روابط عمومی این رویداد هنری با اعلام اطلاعیه ای بیان کرد: دریافت پیامک ثبت‌نام «پیش‌فروش اینترنتی» شرط مراجعه به پردیس ملت است.

به گزارش سینماپرس، ستاد برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر پیرو اعلام قبلی درباره پیش‌فروش بلیت‌های اینترنتی سینماهای مردمی لازم دانست: فردا ۵ بهمن ماه پردیس سینمایی ملت پذیرای آن دسته از مخاطبان جشنواره خواهد بود که در سایت پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های جشنواره ثبت نام کرده‌اند و زمان حضور در پردیس ملت از طریق پیامک به آنها اطلاع‌رسانی شده است.

این دسته از مخاطبان سینما می‌توانند فردا سه‌شنبه پنجم بهمن ماه، با به همراه داشتن کارت ملی و در ساعت قید شده در پیامک ارسالی به آنها، به پردیس ملت مراجعه کنند. همچنین ستاد برگزاری جشنواره از سایر علاقه‌مندان به فیلم‌های جشنواره فیلم فجر که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند و پیامکی هم دریافت نکرده‌اند، می‌خواهد تا از حضور در پردیس ملت خودداری کنند.

طی ۲ روز پیش فروش بلیت‌های جشنواره در سامانه سینوگرام بیش از ۱۵ هزار نفر موفق به ثبت نام شدند و با تمهیدات درنظر گرفته شده بر اساس اولویت زمان ثبت‌ نام، به صورت گروهی از طریـق پیامک به این افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد تا از فردا سه‌شنبه ۵ بهمن تا پنجشنبه ۷ بهمن‌ ماه باحضور در پردیس سینمایی ملت بلیت‌های مورد نظر خود را تهیه کنند.

با توجه به شرایط پیش آمده و با تاکید دبیر جشنواره فیلم فجر، قرار است امسال ظرفیت فروش بلیت‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای مردمی افزایش ‌یابد و بخش عمده‌ای از ظرفیت فروش بلیت سالن‌های جشنواره، در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi