متن خبر

امیدواریم شرایط محصوران به گونه‌ای شود که دغدغه‌ای برای مردم و کشور نباشد درباره وضعیت سلامتی محصوران اخیرا بحثی در شورای عالی امنیت ملی مطرح نشد در مورد کابینه، ممکن است همه چیز در لحظات آخر تغییر کند

امیدواریم شرایط محصوران به گونه‌ای شود که دغدغه‌ای برای مردم و کشور نباشد درباره وضعیت سلامتی محصوران اخیرا بحثی در شورای عالی امنیت ملی مطرح نشد در مورد کابینه، ممکن است همه چیز در لحظات آخر تغییر کند

اخبار سینمای ایران    امیدواریم شرایط محصوران به گونه‌ای شود که دغدغه‌ای برای مردم و کشور نباشد  درباره وضعیت سلامتی محصوران اخیرا بحثی در شورای عالی امنیت ملی مطرح نشد در مورد کابینه، ممکن است همه چیز در لحظات آخر تغییر کند
شناسهٔ خبر: 41045 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

استهمه چیز در لحظات آخر تغییر کند / درباره وضعیت سلامتی محصوران اخیرا بحثی در شورای عالی امنیت ملی مطرح نشد/ امیدواریم شرایط محصوران به گونه‌ای شود که دغدغه‌ای برای مردم و کشور نباشد” alt=”در مورد کابینه، ممکناستهمه چیز در لحظات آخر تغییر کند / درباره وضعیت سلامتی محصوران اخیرا بحثی در شورای عالی امنیت ملی مطرح نشد/ امیدواریم شرایط محصوران به گونه‌ای شود که دغدغه‌ای برای مردم و کشور نباشد” width=”500″ height=”365″/>

سخنگوی دولت در واکنش به وضعیت سلامتی میرحسین موسوی و حجت‌الاسلام کروبی بیان کرد: حداقل در ۱۰ روز در شورای عالی امنیت جلسه نداشتیم، آخرین جلسه هم شنبه هفته قبل بودهاستکه بحثی در این مورد نشد.

به گزارش «انتخاب»، محمدباقرنوبخت در پاسخ به سوال ایلنا، درباره وضعیت سلامتی میرحسین موسوی و حجت‌الاسلام کروبی و اینکه آیا تاکنون بحثی در این مورد در شورای عالی امنیت ملی در چند روز اخیر مطرح شدهاستیا خیر، بیان کرد: حداقل در ۱۰ روز در شورای عالی امنیت جلسه نداشتیم، آخرین جلسه هم شنبه هفته قبل بودهاستکه بحثی در این مورد نشد.

او خاطر نشان کرد: ضمن آرزوی سلامتی برای این عزیزان ان‌شاالله شرایط به گونه‌ای شود که دغدغه‌ای برای مردم و خانواده این عزیزان و اساسا کشور نباشد.

نوبخت تاکید کرد: همه فرزندان این ملت هستیم و باید تلاش کنیم که از منافع ملی دفاع کنیم و آرامش به جامعه بازگردد.

وی درباره ارائه لیست نهایی وزرا از سوی رییس‌جمهور به مجلس بیان کرد: لیست نهایی کابینه در مراحل پایانی است. رییس‌جمهور همه پیشنهادهای تمام گروه‌های سیاسی را گرفتند.

او ادامه داد: فراکسیون‌های مجلس با آقای روحانی دیدار کردند. ایشان نسبت به مطالبات مردم احساس مسئولیت می‌کند. اگر کسی در این مجموعه جای نگرفت از ناکارآمدی او نیست بلکه افراد بر اساس شاخصه‌ها انتخاب شدند.

سخنگوی دولت درباره حضور خود در دولت دوازدهم عنوان کرد: ممکناستهمه چیز در لحظات آخر تغییر کند، اینکه در کدام قسمت کابینه باشم هفته آینده مشخص می‌شود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi