متن خبر

دستور جدید ترامپ به معنای عدم حضور اصغر فرهادی در مراسم اسکار است

دستور جدید ترامپ به معنای عدم حضور اصغر فرهادی در مراسم اسکار است

اخبار سینمای ایران     دستور جدید ترامپ به معنای عدم حضور اصغر فرهادی در مراسم اسکار است
شناسهٔ خبر: 16739 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: مجله اینترنتی میرور در پی امضاء دستور ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا توسط «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور جدید آمریکا، نوشت: این دستور به این معناست که «اصغر فرهادی»، کارگردان ایرانی نامزد اسکار نمی‌تواند در مراسم اسکار حضور یابد.

به گزارش سینماپرس، در پی امضاء دستور ممنوعیت ورود مسلمانان اهل هفت کشور از جمله ایران به ایالات متحده آمریکا توسط «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور جدید این کشور، رسانه‌های خارجی واکنش‌های متفاوتی نسبت به این خبر داشته‌اند.

در این میان مجله اینترنتی میرور، با تیتر «ممنوعیت ترامپ برای مسلمانان به این معناست که کارگردان ایرانی نامزد اسکار نمی‌تواند در این مراسم حضور یابد» به سراغ این موضوع روز دنیا رفت.

این مجله انگلیسی نوشت: پس از آنکه «دونالد ترامپ» ورود مردم ۷ کشور مسلمان جهان را به آمریکا ممنوع کرده است، احتمالا کارگردان ایرانی نامزد اسکار نمی‌تواند در این مراسم حضور یابد.

«اصغر فرهادی» برای فیلم سینمایی «فروشنده» نامزده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان (غیرانگلیسی) شده است.

این مجله در ادامه بیان کرد: طرفداران این فیلمساز مشهور که در سال ۲۰۱۱ برای فیلم «جدایی» برنده جایزه اسکار شد، اکنون این واهمه را دارند که او نتواند در بزرگترین شب هالیوود که در ماه فوریه برگزار می‌شود، حضور یابد.

در پایان این خبر «تریتا پارسی» رئیس نایاک (شورای ملی ایرانیان مقیم آمریکا) در میان نظرات کاربران این خبر را تصدیق کرده و نوشته که «اصغر فرهادی»، فیلمساز ایرانی اجازه ورود به آمریکا برای حضور در مراسم اسکار را نخواهد داشت.

بنا بر این گزارش، برای مدت ۹۰ روز برای شهروندان هفت کشور ایران، عراق، لیبی، سوریه، یمن، سومالی و سودان ویزایی صادر نخواهد شد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi