متن خبر

دعوت مهران مدیری از دکتر ظریف

دعوت مهران مدیری از دکتر ظریف

اخبار سینمای ایران     دعوت مهران مدیری از دکتر ظریف
شناسهٔ خبر: 405 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

دکتر ظریف، به دعوت مهران مدیری در محل ضبط مجموعه‌ی «شوخی کردم» حضور پیدا کرد.

مدیری پس از استقبال از ظریف، روند تولید مجموعه ی جدیدش را برای وی شرح داد. در پی تماسهای پی در پی موبایل دکتر ظریف، مدیری به شوخی از او خواست یک ربع گوشی موبایلش را به او واگذار کند تا وی پاسخ گوی تماس­ها باشد. ظریف هم پاسخ داد: «پس جواب دبیر کل سازمان ملل را هم خودت بده…»

بخش دوم این ملاقات، پایگاه خبری ایهنا دکتر ظریف از دکورهای مجموعه ی «شوخی کردم» بود که مدیری توضیح نسبتا جامعی راجع به نحوه­‌‌ی ضبط و تولید این مجموعه ارائه داد. این ملاقات صمیمانه با عکس یادگاری دکتر ظریف با بازیگران و عوامل این مجموعه به پایان رسید. مجموعه‌­ی «شوخی کردم» با موضوعات “سیاسی، اجتماعی و فرهنگی” با حضور ۶۷ بازیگر طنز ایران، از اواسط دی ماه توسط گلرنگ رسانه در شبکه خانگی توزیع خواهد شد.

دکتر ظریف، به دعوت مهران مدیری در محل ضبط مجموعه‌ی «شوخی کردم» حضور پیدا کرد.

مدیری پس از <a href=استقبال از ظریف، روند تولید مجموعه ی جدیدش را برای وی شرح داد. در پی تماسهای پی در پی موبایل دکتر ظریف، مدیری به شوخی از او خواست یک ربع گوشی موبایلش را به او واگذار کند تا وی پاسخ گوی تماس­ها باشد. ظریف هم پاسخ داد: «پس جواب دبیر کل سازمان ملل را هم خودت بده…» بخش دوم این ملاقات، پایگاه خبری ایهنا دکتر ظریف از دکورهای مجموعه ی «شوخی کردم» بود که مدیری توضیح نسبتا جامعی راجع به نحوه­‌‌ی ضبط و تولید این مجموعه ارائه داد. این ملاقات صمیمانه با عکس یادگاری دکتر ظریف با بازیگران و عوامل این مجموعه به پایان رسید. مجموعه‌­ی «شوخی کردم» با موضوعات "سیاسی، اجتماعی و فرهنگی" با حضور ۶۷ بازیگر طنز ایران، از اواسط دی ماه توسط گلرنگ رسانه در شبکه خانگی توزیع خواهد شد." src="https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/s403x403/1471386_10151854053861270_204626398_n.jpg" width="403" height="268" />

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

  1. حسین گفت:

    ظریف ربطش به مدیری چیه؟

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi