متن خبر

دلیل پخش شیرینی توسط طارمی در تمرین

دلیل پخش شیرینی توسط طارمی در تمرین

اخبار سینمای ایران     دلیل پخش شیرینی توسط طارمی در تمرین
شناسهٔ خبر: 25323 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-پایگاه خبری ایهنا: ۱۴۱۲۵۲۲/۴

پایگاه خبری ایهنا: ۲۲:۳۹  
۱۳۹۶/۰۲/۱۰

پایگاه خبری ایهنا: ۶۵,۶۵۴پایان اعتصاب بازیکنان پرسپولیس و پخش شیرینی توسط مهدی طارمی در تمرین امروز از اتفاقات جالب توجه بود.

به گزارشپایگاه خبری ایهنا به نقل از پایگاه خبری ایهنا به نقل از ورزش سه منتشر کرد منتشر کرد“، شاگردان برانکو ایوانکوویچ بعد از تساوی پرگل برابر ذوب آهن، به اعتصاب خود خاتمه دادند و با حضور در مجموعه خیریه عمل اینبار به تمرین پرداختند تا از حواشی روزهای اخیر فاصله گرفته و تمرکز خود را روی جدال با الوحده قرار دهند و امیدوار به برطرف شدن مشکلات مالی توسط مدیران باشگاه باشند.


در این بین حضور مهدی طارمی در محل تمرین و به همراه آوردن چند جعبه شیرینی علامت سوال‌های بزرگی را شکل داده است. در این رابطه بیان کرده می‌شود بازیکنان پرسپولیس بعد از قطعی شدن عنوان آقای گلی مهدی طارمی به او اعلام می‌کنند در تمرین امروز حق حضور بدون شیرینی را ندارد و این اتفاق باعث شد تا آقای گل ۱۸ گله‌ی لیگ برتر برای شیرین کردن کام هم‌بازیانش و جشن این عنوان با جعبه شیرینی در تمرین حضور یابد. در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل طارمی با دو گل اختلاف با جدی‌ترین رقیبانش در کسب عنوان آقای گلی که از بازی هفته پایانی نیز محروم هستند، خیال خود را از این بابت راحت کردهاستو او باید بدشانس باشد که محمد قاضی در بازی بعدی نفت تهران موفق به ثبت هفت گل شود و این عنوان را از او سلب کند.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi