متن خبر

مخالف است و در کار این جشنواره کارشکنی می کند عمار دولت یازدهم با جشنواره

مخالف است و در کار این جشنواره کارشکنی می کند عمار دولت یازدهم با جشنواره

اخبار سینمای ایران    مخالف است و در کار این جشنواره کارشکنی می کند عمار دولت یازدهم با جشنواره
شناسهٔ خبر: 15882 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به طرح انتقاداتی از نحوه مواجهه دولت یازدهم با جشنواره عمار پرداخت و بیان کرد: دولت دهم با جشنواره عمار مخالف است و در کار این جشنواره کارشکنی می کند. به همین خاطر است که بودجه این جشنواره به صورت مطلوب تخصیص پیدا نمی کند.

به گزارش رجانیوز، حجت السلام پژمانفر، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، شب گذشته در نشست انقلاب اسلامی و مردمی سازی فعالیت های فرهنگی که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق برگزار شد به ارائه تحلیل هایی از وضعیت فرهنگی کشور پرداخت. وی با تأکید بر ضرورت حمایت از فعالیت های مردمی در عرصه فرهنگ بیان کرد: مردمی سازی فرهنگ به معنای عدم حمایت دولت از فعالیت های فرهنگی نیست بلکه به معنای این است که مردم در فعالیت هایشان مستقل باشند.

وی ضمن انتقاد از سیاست های دولت یازدهم در عرصه فرهنگ بیان کرد: در این دولت اساسا توجهی به مسائل فرهنگی نمی شود. رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اتصال به بدنه مردم را رمز بیان کردمانی عمل کردن در عرصه های مختلف فرهنگی از جمله سینما دانست. وی همچنین به طرح انتقاداتی از نحوه مواجهه دولت یازدهم با جشنواره عمار پرداخت و بیان کرد: دولت دهم با جشنواره عمار مخالف است و در کار این جشنواره کارشکنی می کند. به همین خاطر  است که بودجه این جشنواره به صورت مطلوب تخصیص پیدا نمی کند.

پژمانفر در پاسخ به سوالات دانشجویان مبنی بر وضعیت اجرایی شدن قانون امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: شخص رئیس جمهور به همه دستگاه ها ابلاغ کرده است تا از اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر امتناع کنند. در زمینه امر به معروف و نهی از منکر قانون به تنهایی کافی نیست و به حضور مردم نیاز است.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi