متن خبر

دوناروما و دستمزدی بیش از رونالدو و مسی

دوناروما و دستمزدی بیش از رونالدو و مسی

اخبار سینمای ایران     دوناروما و دستمزدی بیش از رونالدو و مسی
شناسهٔ خبر: 37494 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-پایگاه خبری ایهنا: ۱۴۲۵۶۴۳/۴۲

پایگاه خبری ایهنا: ۱۰:۵۸  
۱۳۹۶/۰۴/۱۵

پایگاه خبری ایهنا: ۵,۱۳۵با بررسی و مقایسه دستمزد دوناروما با ستارگانی چون مسی و رونالدو متوجه تغییرات در عرصه مالی فوتبال در سالهای اخیر خواهیم شد.

 

به گزارشپایگاه خبری ایهنا به نقل از پایگاه خبری ایهنا به نقل از ورزش سه منتشر کرد منتشر کرد“، بی شک از بحث های مهم بازار نقل و انتقالات تابستانی، آینده جان لوییجی دوناروما سنگربان جوان میلاناستکه با دستمزد نجومی سالانه ۶ میلیون یورو از سوی روسونری مواجه شده است.

 

 

 

 

اگرچه نمی توان منکر افزایش دستمزدها در طی سالیان اخیر در دنیای فوتبال شد، اما نباید فراموش کرد که به عنوان مثال مسی در این سن و در هنگام امضای قرارداد با بارسلونا تنها ۳ میلیون یورو و نصف دوناروما حقوق می گرفت.

 

همچنیین رونالدو در این سن حدود ۲ میلیون یورو و رونی ۱.۸ میلیون یورو از منچستریونایتد حقوق می گرفتند. نیمار، دیگر ستاره دنیای فوتبال در این سن هنوز عضو سانتوس بود و سالانه ۱.۵ میلیون یورو درآمد داشت.

 

علیرغم پیشرفت فوتبال در زمینه اعطای دستمزد در سالهای اخیر، نباید فراموش کرد که زلاتان در ۱۸ سالگی در مالمو تنها ۱۵۰۰ یورو دستمزد داشت و حالا می توان با مقایسه دستمزد این ستارگان با دونارومای ۱۸ ساله متوجه تفاوت دنیای فوتبال طی سالهای اخیر شد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi