متن خبر

رئیسی زابلی تبار است

رئیسی زابلی تبار است

اخبار سینمای ایران     رئیسی زابلی تبار است
شناسهٔ خبر: 25218 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

رئیس ستاد سیدابراهیم رئیسی در سیستان و بلوچستان بیان کرد که اگرچه این نامزد ریاست جمهوری در شهر مقدس مشهد متولد شده اما پدر او، اهل دشتک زابل از منطقه سیستان است.

به گزارش انتخاب به نقل از جماران، دادخدا خدایار روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: «بر اساس بعضی مستندات آقای رئیسی از سادات سیستانیاستو پدر ایشان متولد دشتک زابل بوده است

وی بیان کرد: بنا بر هماهنگی های صورت گرفته، حجت الاسلام رئیسی احتمالا در هفته آینده به سیستان و بلوچستان سفر می کند که نشست با علما و نخبگان اهل تشیع و تسنن و بزرگان اقوام و طوایف و حضور در جمع دانشجویان از برنامه های وی خواهد بود.

خدایار در مورد توجه این نامزد انتخاباتی به اهل سنت بیان کرد: بر اساس اظهارات آقای رئیسی، ما حقی به اهل سنت نمی دهیم زیرا آنان خود شهروند ایرانند و از این ناحیه حقوقی دارند.

وی بیان کرد: آستان قدس برای محرومیت زدایی در پنج استان محروم اعلام آمادگی کرده و از ما خواسته طرح ها و برنامه های خود برای رفع محرومیت و اشتغال زایی را ارائه دهیم که ما طرح هایی را پیشنهاد کرده ایم و ساخت مجموعه بین راهی میرجاوه برای اسکان زوار پاکستانی، به عنوان نخستین طرح توسط آستان قدس در استان در حال اجراست.

وی اظهار داشت: توسعه مسیر چابهار – میلک، بهبود وضعیت کشاورزی، توسعه فعالیت های صید و صیادی و ۲ بانده کرده راهها، گازرسانی به مردم زاهدان و اتمام طرح های نیمه تمام از جمله نیازهای استاناستکه مردم انتظار دارند به آن توجه شود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi