متن خبر

نوروز جشن دوستی و همبستگی است رئیس جمهوری آلمان

نوروز جشن دوستی و همبستگی است رئیس جمهوری آلمان

اخبار سینمای ایران     نوروز جشن دوستی و همبستگی است رئیس جمهوری آلمان
شناسهٔ خبر: 79755 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

اشتاین‌مایر رئیس‌جمهوری آلمان، در پیام تبریکی به مناسبت نوروز ۱۳۹۷ ، با بیان اینکه نوروز می‌تواند انسان‌های متفاوت را گردآورد و به بیان کرد‌وگو برانگیزد ، نوشت: ‘میلیون‌ها انسان از فرهنگ‌های گوناگون در منطقه، از خاورمیانه و نزدیک گرفته تا شبه‌جزیره‌ی بالکان در کنار دریای سیاه و از آنجا تا قفقاز، این روزها نوروز را جشن می‌گیرند’.

اشتاین مایر در این پیام که دومین پیام تبریک نوروز او در مقام رئیس جمهوری آلماناست، ضمن تبریک به صدها هزار نفری که در آلمان به استقبال بهار می‌روند، آمده است: در این روز شادمانی و بیداری، منازعات سنتی کنار گذاشته می‌شوند و از بزرگسالان قدردانی می‌شود. نوروز جشن دوستی و همبستگیاستو با آن امیدی بزرگ پیوند خورده است: این امید که جوانه‌های تازه می‌توانند رشد کنند.

اشتاین مایر می افزاید: چنین پیامی ‘در این پایگاه خبری ایهناه‌ی ناامنی که در آن تقریبا هر روز خبرهایی از جنگ و ترور و نفرت می شنویم ، شهامت‌بخشاستو در ما این اطمینان خاطر را ایجاد می کند که می‌توانیم بطور مشترک به هدف‌های بزرگ نزدیک‌تر شویم و به صلح در خاورمیانه دست یابیم. وی در این پیام آرزو کرده که تعامل و احترام فراسوی مرزهای ملی، فرهنگی و دینی افزایش یابد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi