متن خبر

زمان پروازهای حج اعلام شد

زمان پروازهای حج اعلام شد

اخبار سینمای ایران     زمان پروازهای حج اعلام شد
شناسهٔ خبر: 74600 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

به گزارش ایسنا، سهیه حج ایران تا کنون اعلام نشده، اما رییس ساپایگاه خبری ایهنا حج کشورمان بیان کرده از عربستان ۹۰ هزار سهمیه درخواست کرده است. روی همین حساب و تا این مرحله ودیعه‌گذاران حج تا ۳۰ دی ماه سال ۸۵ برای ثبت نام در کاروان‌های حج ۹۷ فراخوانده شده‌اند که ثبت‌نام آن‌ها در کاروان‌های حج نیز از روز سه شنبه هشتم اسفندماه آغاز خواهد شد.

زائرانی که در اولویت اعزام قرار گرفته‌اند و به انجام این سفر در سال ۹۷ تمایل دارند می‌توانند با مراجعه به سامانه reserve.haj.ir در کاروان‌های انتخابی خود ثبت نام کنند.

برای سفر حج تمتع که تابستان سال آینده برگزار می‌شود، زائران باید گذرنامه‌ای با حداقل اعتبار تا ۲۵ بهمن ماه سال ۹۷ در اختیار داشته باشند. برای ثبت نام اولیه در کاروان، گذرنامه لازم نیست.

این ساپایگاه خبری ایهنا همچنین تصمیم گرفته طبق روال دو حج قبلی، هزینه این سفر را در دو بخش از زائران دریافت کند که در مرحله نخست ۱۰ میلیون تومان پرداخت می شود که اصل ودیعه ثبت نام اولیه زائران در بانک و سود سپرده حج از آن کسر و زائر مابه تفاوت این رقم را می‌پردازد. پایگاه خبری ایهنا دریافت بخش دوم هزینه کاروان پس از انجام معاینات پزشکی اعلام می‌شود. معاینه پزشکی زائران نیز از دهه دوم اسفندماه امسال انجام می‌شود.

ساپایگاه خبری ایهنا حج و زیارت هنوز نرخ دقیق این سفر را اعلام نکرده، اما توضیح داده مؤلفه‌هایی چون نرخ هتل در مکه و مدینه، شرکت هواپیمایی، مدینه قبل یا بعد بودن کاروان، دوری و نزدگی فرودگاه مبدأ، روی قیمت کاروان تاثیر می‌گذارد.

انتهای پیام

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi