متن خبر

آماده‎ایم سازمان راهداری

آماده‎ایم سازمان راهداری

اخبار سینمای ایران     آماده‎ایم سازمان راهداری
شناسهٔ خبر: 72181 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

رئیس ساپایگاه خبری ایهنا راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور با اشاره به سامانه بارشی که فردا وارد کشور می‌شود تاکید کرد: ادرات کل استان‌ها خود را برای باز نگاه داشتن جاده‌های کشور و انجام عملیات راهداری زمستانی آماده خواهند کرد.

به گزارش انتخاب به نقل از وزارت راه و شهرسازی؛ داود کشاورزیان با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مورد پیش ‌بینی ساپایگاه خبری ایهنا هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی از فردا ۲۳ بهمن ماه به کشور بیان کرد: این سامانه بارشی در روز دوشنبه از سمت شمال‌غرب و غرب وارد کشور می‌شود و بارش باران و برف را به همراه دارد که طبق گزارش ساپایگاه خبری ایهنا هواشناسی این سامانه در روز سه‌شنبه تقویت شده و بخش‌های دیگر را هم دربر خواهد گرفت.

وی بیان کرد:‌ ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌ها با دریافت گزارش ساپایگاه خبری ایهنا هواشناسی خود را برای باز نگاه داشتن جاده‌های کشور و انجام عملیات راهداری زمستانی آماده کرده اند. به طوری که بر اساس پیش‌بینی‌ها این سامانه تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وضعیت ماشین‌آلات راهداری ساپایگاه خبری ایهنا راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تصریح کرد: تعداد بسیاری از ماشین‌آلات راهداری عمری بیش از ۲۵ سال دارند و نمی‌توان انتظار عملکرد یکسری ماشین‌آلات نو از آن‌ها داشت.

رئیس ساپایگاه خبری ایهنا راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با بیان اینکه «نوسازی ماشین‌آلات راهداری یک نیاز است» بیان کرد: امیدواریم بعد از مشاهده بارندگی‌‌های اخیر،‌ دولت توجه بیشتری نسبت به نوسازی ماشین‌آلات راهداری داشته باشد.

کشاورزیان ادامه داد: نگهداری جاری، زمستانی و اضطراری ۲۲۵ هزار کیلومتر از راه‌های کشور به عنوان یک سرمایه مهم ملی و شریانی اقتصادی، اجتماعی و تأمین تجهیزات راهداری و بروزرسانی این تجهیزات، نیاز به اهتمام و توجه ویژه‌ و تأمین اعتبارات مورد نیاز از سوی مجلس شورای اسلامی و دولت دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اقدامات برنامه‌ریزی‌شده ساپایگاه خبری ایهنا راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای برای برقراری نظم در حین بارش‌های زمستانی بیان کرد: در این مورد می‌توان به آمادگی راهداران و حضور در محورها، عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی و اطلاع‌رسانی از طریق تلفن گویای ۱۴۱، پایگاه اطلاع رسانی­www.141.ir، اپلیکیشن ۱۴۱ به صورت صوتی مکتوب و پیام کوتاه،همچنین زیرنویس شبکه های مختلف سیما به ویژه شبکه خبر و سایر رسانه‌ها اشاره کرد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظرمحل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi