متن خبر

داوری بازی ناعادلانه بود ساغلام

داوری بازی ناعادلانه بود ساغلام

اخبار سینمای ایران     داوری بازی ناعادلانه بود ساغلام
شناسهٔ خبر: 78405 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

ساغلام: داوری بازی ناعادلانه بودارطغرول ساغلام عصر سه شنبه در نشست خبری بعد از تساوی تیمش مقابل الجزیره امارات در جمع خبرنگاران بیان کرد: قبل از بازی همه می‌خواستیم این بازی را پیروز شویم؛ ۱۰۰دقیقه بازی کردیم و موقعیت‌هایی که داشتیم نسبت به تیم حریف خیلی بیشتر بود، اما نتوانستیم به نتیجه دلخواه دست یابیم. 
وی تشریح کرد: در طول بازی ۵۴۶ پاس و ۹ شوت به سمت دروازه داشتیم، اما متاسفانه فقط یک گل بدست آوردیم؛ همچنین ۴۱ سانتر به سمت دروازه حریف داشتیم و ۱۳ کرنر به دست آوردیم؛ باید بگویم که موقعیت‌های زیادی داشتیم ولی حریف ما فقط یک فرصت بدست آورد و آن یک فرصت را به گل تبدیل کرد.
ساغلام بیان کرد: مثل بازی‌های قبل که حق برد داشتیم، متاسفانه این بازی را هم نتوانستیم با کسب ۳ امتیاز به پایان برسانیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی در خصوص وقت‌کشی بازیکنان تیم حریف بیان کرد: وقت بازی خیلی تلف شد، یک بر یک نتیجه قابل قبولی برای ما نبود و این نتیجه شانس صعود در گروه را برای ما کمرنگ کرد.
وی با اشاره به مصدومیت بازیکنان تیمش بیان کرد: ۱۶ دقیقه آخر بازی را ۱۰ نفره بازی کردیم؛ همچنین در بازی های قبلی ما در مجموع با ۱۳ نفر به بازی ادامه می دادیم که این کار برای تیم یک فشار سنگین محسوب می شود.
وی عنوان کرد: مالکیت توپ تیم تراکتورسازی از تیم الجزیره بیشتر بود ولی متاسفانه نتوانستیم نتیجه مطلوبی را که مدنظر داشتیم به دست بیاوریم با این حال امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم خودمان را در گروه به رده بالا بکشانیم.
تیم تراکتورسازی با کسب یک امتیاز در بازی امروز مقابل تیم الجزیره امارات با مجموع ۲ امتیاز همچنان در رده چهارم گروه خود قرار دارد و برای صعود روی پیروزی در بازی با تیم الاهلی عربستان حساب ویژه ای باز کرده است.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi