متن خبر

از ربیعی در مورد این وام ها سئوال خواهیم کرد رحیمی این وام های وزارت رفاه به نمایندگان در زمان فعلی شبهه برانگیز است رئیس دولت اصلاحات هیچ توصیه ای در مورد ربیعی نداشته تکذیب حمایت رئیس دولت اصلاحات از ادامه فعالیت ربیعی سخنگوی فراکسیون امید

از ربیعی در مورد این وام ها سئوال خواهیم کرد رحیمی این وام های وزارت رفاه به نمایندگان در زمان فعلی شبهه برانگیز است رئیس دولت اصلاحات هیچ توصیه ای در مورد ربیعی نداشته تکذیب حمایت رئیس دولت اصلاحات از ادامه فعالیت ربیعی سخنگوی فراکسیون امید

اخبار سینمای ایران از ربیعی در مورد این وام ها سئوال خواهیم کرد  رحیمی  این وام های وزارت رفاه به نمایندگان در زمان فعلی شبهه برانگیز است   رئیس دولت اصلاحات هیچ توصیه ای در مورد ربیعی نداشته   تکذیب حمایت رئیس دولت اصلاحات از ادامه فعالیت ربیعی  سخنگوی فراکسیون امید
شناسهٔ خبر: 42744 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

پایگاه خبری ایهنا فعلی شبهه برانگیزاست/ رحیمی: از ربیعی در مورد این وام ها سئوال خواهیم کرد” alt=”سخنگوی فراکسیون امید: تکذیب حمایت رئیس دولت اصلاحات از ادامه فعالیت ربیعی / رئیس دولت اصلاحات هیچ توصیه ای در مورد ربیعی نداشته / این وام های وزارت رفاه به نمایندگان در پایگاه خبری ایهنا فعلی شبهه برانگیزاست/ رحیمی: از ربیعی در مورد این وام ها سئوال خواهیم کرد” width=”592″ height=”483″/>

سخنگوی فراکسیون امید سخنان نقل قول شده از رئیس دولت اصلاحات در حمایت از ادامه فعالیت ربیعی را تکذیب کرد.
 
بهرام پارسایی در بیان کردگو با «انتخاب» اظهار داشت: نقل قول رئیس دولت اصلاحات را یکی از اعضای فراکسیون امید عنوان کردند که ایشان بعد از آن، این مصاحبه را تکذیب کردند چراکه به اظهارات ایشان خدشه وارد شده بود.
 
وی بیان کرد: هیئت رئیسه فراکسیون امید و کمیسیون تعامل اخیرا با آقای خاتمی ملاقات داشتند. ایشان اگر توصیه ای را لازم می دیدند، قطعا به ما می بیان کردند. ایشان بر حریت و ازادگی نمایندگان تاکید داشتند و خواستار توجه همگی به مصالح ملی بودند.
 
پارسایی تاکید کرد: آقای خاتمی اگر می خواستند در مورد بحث مطروحه، رسما ورود می کردند. بنابراین اعلام میکنم ایشان هیچ توصیه ای در این رابطه به ما نداشتند.
 
سخنگوی فراکسیون امید در پاسخ به سئوالی در مورد اسناد منتشره اخیر در مورد لابی گری ربیعی بیان کرد: اگر این کمک های مالی و وام ها در پایگاه خبری ایهنا دیگری انجام می شد، کار خوبی بود، چراکه نمایندگان ارباب رجوع دارند و می بایست به انها کمک کنند. اما اینکه الان و در بحبوحه بررسی کابینه و رای اعتماد، این اتفاق می افتد، شبهه پیش می آید.

رحیمی: از ربیعی در مورد اسناد منتشر شده اخیر سئوال خواهیم کرد
علیرضا رحیمی عضو فراکسیون امید در بیان کردگو با «انتخاب» از طرح سئوال از ربیعی در فراکسیون امید در مورد اسناد منتشر شده در مورد بحث اعطای وام به نمایندگان خبر داد.
رحیمی در پاسخ به سئوالی در مورد شایعه حمایت رئیس دولت اصلاحات از ادامه فعالیت ربیعی بیان کرد: این موضوع صحت ندارد و این دیدار هیچ ارتباطی با بحث رای اعتماد نداشته است. آقای خاتمی به صورت مصداقی وارد بحث کابینه نشده اند و خبر موثقی در این رابطه وجود ندارد.
 
وی همچنین با اشاره به اسناد منتشر شده از لابی گری ربیعی با نمایندگان بیان کرد: اقای ربیعی امروز در جلسه با فراکسیون امید حاضر می شوند و راجع به این اسناد از ایشان سئوال خواهد شد. نظرات متفاوتی در مورد ایشان وجود دارد و توضیحات ایشان را باید بشنویم. نظرات اقای ربیعی و پاسخ هایشان روی نظر و رای نمایندگان تاثیر خواهد گذاشت. 

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi