متن خبر

به بازار می آید شهر موش ها ۲ نسخه نمایش خانگی

به بازار می آید شهر موش ها ۲ نسخه نمایش خانگی

شناسهٔ خبر: 1419 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سرمایه گذاراصلی فیلم:
نسخه نمایش خانگی «شهر موش ها ۲» به بازار می آید
بانی فیلم آنلاین: نسخه نمایش خانگی «شهر موش ها ۲» از ۲۳ تیرماه و در آستانه عید سعید فطر وارد بازار خواهد شد.

به گزارش مهر، نسخه نمایش خانگی «شهر موش ها ۲» از ۲۳ تیرماه ۹۴ در آستانه عید سعید فطر و با حمایت بانک گردشگری در سراسر کشور عرضه خواهد شد.
محمد علی مشکیان مدیرعامل شرکت «هم وطا آریا» که سرمایه گذاری اصلی این فیلم را بر عهده داشته است، با اعلام این خبر بیان کرد: پس از مدت ها انتظار علاقمندان، نسخه خانگی پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران در سراسر کشور توزیع و وارد شبکه سینمایی خانگی می شود.
وی بیان کرد: شرکت «تجارت بین الملل هم وطا آریا» که به نمایندگی از «گروه مالی گردشگری»، مالکیت ۷۰ درصدی این اثر ارزشمند را بر اساس پروانه مالکیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار دارد، برنامه ریزی های خود را برای تولید قسمت بعدی این اثر یعنی «شهر موش ها ۳» آغاز کرده است.
مشکیان با اشاره به استقبال مردم از فیلم سینمایی «شهر موش ها ۲» بیان کرد: کسانی که به هر دلیل فیلم را در سینماها ندیده اند و حتی کسانی که فیلم را در سینماها دیده اند نیز برای تجدید خاطره و در اختیار داشتن همیشگی این فیلم و تماشای مجدد آن، نسخه خانگی اثر را تهیه خواهند کرد که به همین دلیل استقبال علاقمندان از نسخه خانگی اثر نیز پیش بینی می شود.
وی در پایان از عرضه عروسک های نوستالژیک این فیلم در کنار فروش DVD فیلم در تمامی فروشگاه های سراسر کشور خبر داد و بیان کرد: این عروسک های خاطره انگیز با بهترین کیفیت ممکن در عین توجه به مسایل بهداشتی ایمن تولید شده و در اختیار کودکان عزیز قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi